Kurumuş Bant Temizleyici

Kurumuş bant temizleyici ürünümüz Sol DR 900 ile alüminyum, pvc, plastik pencere doğramalarında, cam yüzeylerde kalıntı haline gelen kurumuş bantları ve izlerini temizlemek için kullanılır. Belirli sebeplerden dolayı zamanında sökülmemiş bantlar güneş ışığına maruz kalır. Plastik pencere doğramadan temizlenmesi, çıkarılması oldukça zordur. Son derece başarılı olan bu ürünümüz kullanıcı gereksinimlerine tam olarak yanıt verir. Kurumuş bant nasıl çıkar sorusuna cevap bulabileceğiniz ürünümüz Sol DR 900 ile kurumuş banların temizliğini kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Sol DR 900 kurumuş bant temizleyici ürünümüz hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir yada mail atabilirsiniz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: Sol DR 900

Kullanım Alanı: Kurumuş bant temizleyici

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgKurumuş Bant Temizleyici Sol DR 900 Nasıl Kullanılır?

Kurumuş bantlar hemen her yaşam alanında ciddi estetik sorunlardan biridir. Böyle durumlarda kurumuş bant temizleyici Sol DR 900 ürünümüzü kullanarak tüm yüzeylerdeki kurumuş bantları ve izlerini temizlemek mümkün olur. PVC etiket sökücü olarak da bilinen bu ürünlerimiz güçlü kimyasal yapısı ile birlikte beklentilerinize tam olarak yanıt verir.

PVC pencere ve kapılardaki lekeleri ve izleri kolay bir şekilde temizleyerek sorun olan kurumuş bantları temizler. Kurumuş bant temizleyici basit ve kolay bir kullanım imkanı sunar. Bu bakımdan kurumuş pimapen bantlar nasıl temizlenir sorusuna ufak birkaç işlem ile yanıt vermek mümkün olabilir. Özel kimyasal solvent bazlı kurumuş bant temizleyici ürünümüz yüzeylerde aşındırma ve çizme yapmaz. Güvenle kullanılabilecek bir üründür.

PVC kurumuş bantlar nasıl temizlenir sorusuna en iyi çözümlerimiz arasında yer alır. Gerek duyduğunuz miktarda Soltek Kimya firmamızı arayarak sipariş verebilirsiniz. Kullandığınız ya da kullanmak istediğiniz tüm kimyasal ürünler konusunda firmamıza ulaşabilir bu ürünlerin muadillerini de talep edebilirsiniz. Üretici firma olarak ulaşılabilir fiyatlarla sizlere en iyi çözümleri sunabilmekteyiz. 

Kurumuş bant temizleyici Sol DR 900 yapıştırıcıların bıraktığı izleri ve tortuları temizlemek için kullanılır. Özellikle kapı ve pencere alanlarında yapışkan izlerinin ortaya çıkardığı kirliliği kolay şekilde temizlemenize yardımcı olur. Pimapen ve alüminyum doğramalara zarar vermeden kurumuş bantların yüzeylerden sökülmesine yardımcı olur.

Kurumuş bant temizleyici yüzeye sürüldükten sonra üzerinde biraz baskı yaparak yüzeye nüfuz etmesi gerekir. Sonrasında temizleme işlemini kolayca yapabilirsiniz. Özellikle PVC etiketlerinin temizlenmesinde son derece etkilidir. Kurumuş bant temizleyici güvenle cam yüzeylere de uygulanabilir.

Kurumuş bant nasıl çıkar sorusuna yanıt arıyorsanız Soltek Kimya firmamızı arayabilirsiniz. Firmamız ulaşılabilir fiyatlarla güçlü etkileri olan kurumuş bant sökücü sunmaktadır. Ürünümüzü farklı miktarlarda sipariş verebilir ve muadil ürünlerimiz hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz.