Lavabo Gider Açıcı Kimyasal Sol Exp 052

Lavabo gider açıcı Sol Exp 052, mutfak, tuvalet ve banyo tuvaletlerinin lavabo gider borularında meydana gelen tıkanıklıkların açılmasını sağlar. Borularda biriken katılaşmış kir ve yağları kısa sürede çözerek suyun daha rahat akmasını sağlar. Tıkanıklıktan kaynaklı olarak ortaya çıkan kötü kokuları gidererek daha hijyenik ortam yaratır. Tıkalı olan mutfak ve banyo lavabo giderlerinin temizlenmesinde etkili olan lavabo gider açıcı kimyasalımız pis su gider borusunda etkilidir. Güçlü formülasyonlar kullanarak geliştirdiğimiz ürünümüz tüm boruların kısa sürede temizlenmesine yardımcı olur. Lavabo gider açıcı kimyasalımız yağ ve kireci eriterek temizlenmesini sağlayarak hızlı ve kolay çözümler sunar. Soltek Kimya A.Ş. firmamızın üretim tesislerinde deneyimli kimyagerlerimizin geliştirdiği ürünümüz hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. En iyi çözümleri sizlere sunan firmamız geniş ürün gamı ile beklentilerinize yanıt verir. Fiyatlarımız ve muadil ürünlerimiz hakkında bilgi edinmek isterseniz bizlere ulaşabilir ürünümüzü 5,10,20,30,60,220,1000 kg olarak sipariş verebilirsiniz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: SOL EXP 052

Kullanım Alanı: Lavabo Gider Açıcı

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgLavabo Gider Açıcı Sol Exp 052 Nedir?

Lavabo gider açıcı Sol Exp 052; mutfak, tuvalet ve banyo lavabolarının gider borularındaki tıkanıklıkları etkili bir şekilde açmak için özel olarak tasarlanmıştır. Borularda biriken katılaşmış kir, yağ ve diğer atıkları hızlı bir şekilde çözerek suyun daha rahat akmasını sağlar. Aynı zamanda tıkanıklıktan kaynaklanan kötü kokuları gidererek daha hijyenik bir ortam oluşturur.

  • Tıkanıklık Açma: Katılaşmış kir, yağ ve atıkları kısa sürede çözerek tıkanıklıkların giderilmesine yardımcı olur.
  • Geniş Kullanım Alanı: Mutfak, tuvalet ve banyo lavabolarının gider borularında kullanım için uygundur.
  • Kötü Kokuları Giderme: Tıkanıklıktan kaynaklanan kötü kokuları gidererek daha ferah ve hijyenik bir ortam sağlar.
  • Güçlü Formülasyon: Güçlü formülasyonlar kullanılarak geliştirilmiştir, tüm borularda etkili sonuçlar sağlar.
  • Yağ ve Kireç Eritme: Yağ ve kireç birikintilerini eriterek temizlenmesini sağlar, suyun daha rahat akmasını sağlar.
  • Ürünü kullanmadan önce eldiven ve göz koruması kullanın.
  • Ürünü tıkalı lavabo giderine dökün.
  • Belirtilen süre boyunca bekleyin, ardından bol su ile durulayın.
  • Yoğun tıkanıklıklar için gerektiğinde işlemi tekrarlayın.

Sol Exp 052 lavabo gider açıcı kimyasal ürünümüz veya gider açıcı ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve sipariş vermek için firmamızın iletişim numaralarından bize ulaşabilirsiniz. Tıkanıklıkları hızlı ve etkili bir şekilde açmak için ideal bir seçenektir.