Banyo Gider Açıcı Kimyasal

Banyo gider açıcı ürünümüz Sol EXXP tuvalet ve banyolarda bulunan pis su gider borularının organik atık, kireç ve tortular nedeniyle oluşan tıkanıklığı açmak için kullanılır. Banyo gider temizleyici ürünümüz tıkanıklıkları açmaya yardımcı olurken boru sistemlerine ve contalara hiçbir şekilde zarar vermez. Tıkanıklığa neden olan organik kireç, kir ve tortullar kısa sürede çözülerek suyun akışın sağlanmasına yardımcı olur. Çevre ve insan sağlığını riske atmayacak hammaddelerden üretilen banyo gider açıcı kimyasalımız oldukça güvenlidir. Güçlü çözücüler arasında yer alan banyo gider açıcı hemen her gider borusunda istenilen sonucu almanıza yardımcı olur. Banyo gider temizleme kimyasalımız Soltek Kimya laboratuvarlarında alanında uzman kimyagerlerin geliştirmiş olduğu formüller ile üretilir. Ürünümüzü 5,10,20,30,60,220,1000 kg olarak ulaşılabilir fiyatlar ile sipariş verebilirsiniz. Ürünümüz hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilir veya mail atabilirsiniz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: SOL EXP

Kullanım Alanı: Banyo Gider Açıcı

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgBanyo Gider Açıcı Nedir?

Banyo gider açıcı banyo lavaboları, klozetler, küvet ve duş gibi alanlarda suyun akışını sağlayan boruların tıkanıklığını açmaya yardımcı olur. Banyoların en büyük sorunu gider borularının çeşitli maddeler nedeniyle tıkanmasıdır. Ancak banyo gider borularının açılabilmesi için kırmak ve tıkanıklığı gidermek son derece zorlayıcı bir süreçtir. Böyle durumlarda güçlü kimyasal açıcılar ile banyoların tıkanık boruları kolayca açılır

Banyo gider açıcı ürünümüz tüm boru türlerinde yıpranma ya da aşındırma meydana getirmeden tıkanıklıkların açılmasına yardımcı olur. Borulardaki tüm yağlanma, kireçlenme ve tıkanıklığa neden olan organik atıkların giderilmesini sağlar. Soltek Kimya firmamız banyo gider açıcı üretiminde en iyi firmalar arasında yer alır. Ulaşılabilir fiyatlarla satışa sunduğumuz banyo gider açma kimyasalımızı 6,10,20,30,60,220,1000 kg olarak firmamızı ayarak sipariş verebilirsiniz.