Tuvalet (wc) Kireç Sökücü Kimyasal

Tuvalet kireç sökücü Soltek Kimya’nın ürettiği Sol Kp Exxp ile tuvaletlerdeki, pisuvarlarda oluşan kireç sorununu etkili şekilde ortadan kaldırır. Suyun içinde bulunan minerallerin bir araya gelmesi sonucu oluşan kireçlenme zamanla tuvalet giderlerinde birikerek tıkanıklık ve kötü kokuya neden olur. Pis su borularının iç çapında daralmalar meydana getirir. Ancak Sol Kp Exxp tuvalet kireç çözücü güçlü formülü sayesinde pis su pimaş borularında oluşan kireçlenme kaynaklı daralmaları ortadan kaldırarak giderlerin sık sık tıkanmasını önler. Sol Kp Exxp tuvalet (wc) kireç çözücü en dar alanlarda dahi kolayca kireç oluşumunu çözerek temizlemenizi sağlar. Klozetlerden pisuvarlara, alaturka tuvaletlere kadar her türlü tuvalet ve pis su giderlerinde kullanabileceğiniz bu özel kimyasal kireci hem de kir ve sarı lekeleri kolayca temizler. Aynı zamanda hoş kokusu ile de tuvaletlerinizin daha ferah hijyenik hissetmenizi sağlar. Soltek Kimya olarak ürünlerimizin kalitesinden ödün vermeden müşterilerimize uygun fiyatlar sunuyoruz. Sol Kp Exxp wc, tuvalet kireç çözücümüzü 5 kg’dan 1000 kg’a kadar farklı boyutlarda sipariş verebilirsiniz. İster ev kullanımı ister işletmenizdeki tuvaletlerin pis su borularındaki kireç sorunlarında kullanabilirsiniz. Soltek Kimya müşterilerimizin ihtiyaçlarını önemseyen firma olarak ürünlerimizi en hızlı şekilde teslim ediyoruz. Sol Kp Exxp tuvalet wc kireç sökücü kolay kullanımı, güçlü formülü, hoş kokusu ve kir ve sarı lekeleri de temizlemesi ile tuvaletlerinizdeki ve pis su borularında oluşan kireç sorununu ortadan kaldırarak daha temiz hijyenik ortam yaratmanızı sağlar. Sipariş vermek veya daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: SOL KP EXXP

Kullanım Alanı: Tuvalet Kireç Sökücü

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgTuvalet Borusundaki Kireç Nasıl Çözülür?

Tuvalet borusundaki kireç Sol KP Exxp tuvalet kireç sökücü ürünümüz ile çözülebilir. Sol KP Exxp yüksek konsantrasyonlu temizleyicidir. Tuvalet borularındaki kireç kalıntılarını etkili bir şekilde çözmek için tasarlanmıştır.

Tuvalet borusunda oluşan kireci temizlemek için şu adımları izleyebilirsiniz.

  • Tuvalet borusundaki kireç Sol KP Exxp kireç temizleyici gibi özel ürünle çözülebilir.
  • Sol KP Exxp yüksek konsantrasyonlu pis su borusunda oluşan kireç temizleyicidir. Tuvalet borularındaki kireç ve diğer kalıntıları etkili bir şekilde çözmek için tasarlanmıştır.
  • Sol KP Exxp tuvalet kireç temizleyici ürününü kullanmak için öncelikle etiket talimatlarını dikkatlice okumanız ve uygun güvenlik önlemlerini almanız gerekir.
  • Sol KP Exxp ürününü doğrudan kireçlenmiş tuvalet borusuna dökün. Etkileşim için 15 dakika bekleyin.
  • Borulardaki kirecin yoğunluğuna bağlı olarak işlemi tekrarlayabilirsiniz.
  • Sol KP Exxp’yi tamamen yıkayın. Boruyu bol su ile durulayın.
  • Boruların deformasyonunu önlemek için sadece üreticinin önerdiği şekilde kullanılmalıdır.