Duş Gider Açıcı Kimyasal

Duş gider açıcı ürünümüz Sol Exp 051 saç kılı, kireçlenme nedeniyle daralan duş gider borularını açarak su akış hızını artırarak rahatladır. Gider borularında farklı nedenlerle ortaya çıkan gider tıkanıklıkları kısa sürede boruları temizleyerek suyun daha kolay akmasını sağlar. Duş gider açıcı Sol Exp 051 duş ve lavabo giderlerinde oluşan tıkanıklıkları gidermek için kullanılan özel üründür. Banyo ve duş giderleri zamanla sabun kalıntıları, saçlar, yağlar ve diğer kirleticiler nedeniyle tıkanabilir. Bu tıkanıklıklar suyun düzgün şekilde akmasını engelleyerek su birikmesine ve giderlerin verimsiz çalışmasına yol açar. Tıkanmaların nedenlerine bağlı olarak duş gider açıcı kimyasalımızı gereken miktarda kullanabilirsiniz. Borulara zarar vermeden tüm tıkanık boruları derinlemesine temizler. Özel formüller kullanarak geliştirdiğimiz duş gider açıcı Sol Exp 051 kullanıcı açısından hiçbir risk barındırmaz. Aynı zamanda gider borularında tıkanıklık kaynaklı meydana gelen kötü kokları da yok eder. Soltek Kimya firmamızın özel olarak ürettiği duş gider açma kimyasalımız Sol Exp 051 uygun fiyatlarla satılır. Yüksek kalitede ve uzmanların çalışmaları ile üretilen kimyasalımızı 2, 6, 10, 20 kg olarak sipariş verebilirsiniz. Detaylı bilgi için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: SOL EXP 051

Kullanım Alanı: Duş Gider Açıcı

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgDuş Gider Açıcı Kimyasal Sol Exp 051 Özellikleri Nelerdir?

Duş gider açma kimyasalı Sol Exp 051’nin özellikleri şu şekildedir:

  1. Tıkanıklıkları giderme: Duş ve duş teknesi giderlerinde oluşan tıkanıklıkları etkili şekilde gidermek için özel olarak formüle edilmiştir. Saç kılı, kireçlenme, sabun kalıntıları ve diğer kirleticilerin neden olduğu tıkanıklıkları açarak su akışını artırır.
  2. Su akış hızını artırma: Gider borularında biriken tıkanıklıkların giderilmesiyle birlikte su akış hızı artar. Suyun daha kolay şekilde giderden akmasını sağlar.
  3. Kötü kokuları yok etme: Duş ve lavabo giderlerinde biriken tıkanıklıklar genellikle kötü kokuların kaynağıdır. Sol Exp 051 tıkanıklıkları gidererek aynı zamanda kötü kokuların da yok edilmesine yardımcı olur.
  4. Boruları temizleme: Sol Exp 051 duş giderinin pis su borularının içinde biriken kir ve tortuyu temizleyerek tıkanıklıkların giderilmesini sağlar. Boruların verimli çalışmasını ve su akışının engellenmeden akışını sağlar.
  5. Güvenli ve Zararsız Kullanım: Sol Exp 051 duş gider açıcı kullanıcılar açısından güvenli bir şekilde kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Özel formülasyonu sayesinde borulara zarar vermeden etkili pis su borularında temizlik sağlar.