Temizleyici Solvent Makine Ekipman

Temizleyici solvent ürünümüz Solex Clean 104, hidrolik, gres, makine, motor yağı gibi temizliği zor olan yağların temizliğinde kullanılır. Boyalı ve boyasız makine ve ekipmanların yüzeyinde etkili temizlik sağlar. Sanayi yağlarını çözücü özelliği sayesinde makine yüzeylerindeki ağır karbonlaşmış yağların temizliğinde etkili performans gösterir. Makine dişli ve dış yüzeylerinde kullanıldığından dolayı tek ürün ile tüm yüzeylerde yağ ve kir temizliği yapılmaktadır. Üretim aşamasındaki kirliliklerden dolayı kirlenen, yağlanan makine iç ve dış yüzeyleri Solex Clean 104 ile istenilen temizlik yapılır. Plastik ve boyalı yüzeylerde güvenle kullanılabilir. Tekstil dokuma makinesini oluşturan lamel, iğne ve tarak gibi parçalarının temizliğinde makine temizleme solventi ürünümüz Sol Clean 104 kullanılmaktadır. Makine temizleyici, yağ sökücü solvent ürünümüz tekstil makinelerinin tüm aksamlarında kullanılmaktadır. Endüstriyel yağ sökücü, makine temizleyici temizlik solventi ürünümüz tekstil ve iş makinelerinde temizlik solventidir. Yurt içi ve yurt dışından tedariğini yapmış olduğunuz ürünlerin analizlerini yaparak sizin için bire bir muadillerini üretiyoruz. Solvent ve su bazlı ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilir işinde uzman kimyager ve kimya mühendislerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: Solex Clean 104

Kullanım Alanı: Temizleyici solvent 

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgMakine Ekipman Temizleme Solventi Solex Clean 104 Nasıl Kullanılır?

Makine Ekipman Temizleme Solventi Solex Clean 104 kullanım olarak farklı alternatifler sunan bir üründür. Makinelerin ufak parçalarını daldırma yöntemi ile temizlemek mümkündür. Aynı zamanda yüzeye yayarak da temizleme işlemi yapılabilir. Buna ek olarak püskürtme yöntemi de tercih edilebilir. Makine temizleme solventi, püskürtme yöntemini tercih etmek isterseniz hava tabancaları ya da basınçlı yıkayıcılar kullanılabilir. Genelde püskürtme yöntemi demonte edilemeyen büyük çaptaki makineler için kullanılır. Fırçalama yardımı ile kolayca tüm yağ birikintilerini kolaylıkla temizlemek mümkün olur. 

Temizleyici solvent makine ekipman temizleme solventi ürünümüz makinelerin iç ve dış aksamlarında oluşan yağ, kir, leke temizliğinde kullanılır. Makinelerin ömrünü uzatmak ve yüksek performans ile çalışmasını sağlamak için Solex Clean 104 solvent bazlı kimyasal ürünümüzün kullanılması gerekmektedir. Makine temizleme solventi Solex Clean 104’de makine, ekipman temizleyici kimyasal bileşenler arasında yer alır. Kullanım alanları oldukça fazla olan bu solventler makinelerin sorunsuz çalışmasında önemli etkilere sahiptir.

Solex Clean 104, özellikle makinelerinin taraklarında ve parçalarının temizlenmesinde kullanılan bir solvent türüdür. Parçaların temizlenmesinde daldırma yöntemi ile kullanılabilecek olan bu ürün büyük parçalar üzerinde püskürtme yöntemi ile kullanılabilir. Sanayi sektöründe kullanılan ekipman ve birçok makine türü temizliğinde temizleyici solvent olarak kullanılabilir. Kullanıcı beklentisine tam olarak yanıt veren Makine temizleyici solvent ürünümüz makine temizleme sırasında yüzey üzerindeki boyaya hiçbir surette zarar vermez. Bununla birlikte makine ekipmanların da tüm yağ, kir, leke birikintileri üzerinde oldukça etkili bir üründür. Makinelerin en ince ve küçük parça aralarına kadar biriken ve katılaşan yağ tortullarının kısa süre içerisinde temizlenmesine yardımcı olur. İstenilen miktarlarda satışını yapılmaktadır.