Fayans Derz Temizleyici

Fayans derz temizleyici Sol DR 942 ürünümüz konsantre su bazlıdır. Su ile seyreltilerek fayans derz temizliğinde kullanıma uygundur. Sol DR 942 banyo, mutfak ve tuvaletlerde kullanılan fayansların arasını temizlemede kullanılan en etkili temizlik ürünüdür. Fayansların yüzeyi ve arası belirli bir kullanım sonrasında kir tutmaya ve sararmaya başlar. Düzenli bir temizlik yapılsa dahi bu kirlenmelerin önüne geçmek her zaman mümkün olmaz. Böyle durumlarda tek yapılması gereken güçlü fayans derz temizleyici Sol DR 942 kimyasal ürünümüzü kullanmaktır. Fayans ve derz temizleme ürünleri yüksek kalite standartlarında üretilen kimyasaldır. Mutfak ve banyolarda özellikle fayansların aralarında biriken kirler zamanla katılaşarak daha güçlü hale gelir. Fayans derz temizleyici kullanarak kısa sürede ve fazla güç harcamadan bu kirleri temizlemek mümkün olabilir. Yaşam alanlarının daha hijyenik hale getirilebilmesinde fayans, mermer, granit temizleyici ve derz temizleme ürünümüz Sol DR 941 oldukça önemli bir yere sahiptir. Zaman içerisinde farklı nedenlere dayalı olarak ortaya çıkan pas ve kir lekelerini temizlemek adına Soltek Kimya A.Ş. olarak üretimini gerçekleştirdiğimiz fayans derz temizleme ürünlerini kullanabilirsiniz. Fayanslarınızın ışıl ışıl bir görünüm kazanmasını sağlayan profesyonel olarak ürettiğimiz Sol DR 942 ürünümüzü istenilen ambalajlarda satışını yapmaktayız. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilir veya mail atabilirsiniz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: Sol DR 942 

Kullanım Alanı: Fayans derz temizleyici

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgFayans Derz Temizleyici

Fayans derz temizleyici ürünümüzü endüstriyel pazarın ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak üretmekteyiz. Fayans derz bakımı ve temizliği söz konusu olduğunda bu ürünümüz, olağanüstü iyi performans gösterir. Fayans derzleri su ve lekelerin sıklıkla biriktiği yerler olduğundan bu temizleyici ürünümüz, olağanüstü hijyen ve temizlik sonuçları sağlar. Fayans derz temizleyici ürünümüz, kullanımı kolay bir ürün olduğundan tüm endüstriyel alanlar sıklıkla tercih etmektedir. Yağ, kir ve diğer inatçı lekelerin tümü bu temizleyiciyle başarıyla çıkarılabilir. Ayrıca fayansların derzlerini yeniler, orijinal renklerine kavuşturur ve parlak görünmesine yardımcı olur. 
Ürünümüz fayans yüzeyine zarar vermeden güçlü temizleme etkisi sağlayacak şekilde üretiriz. Böylece, hijyenik bir ortam sağlar ve fayansların ömrünü uzatır. Fayans derz temizleyicisi aynı zamanda hoş bir koku bırakarak temizlenen alana ferahlık kazandırır. Bu sayede, endüstriyel temizlik ihtiyaçlarınız fayans derz temizleyici ürünümüzle mükemmel bir şekilde yapılır. Bu sayede, olumlu sonuçlar yaratır ve temizlik verimliliğini mükemmel hale getirir. Bununla birlikte, siz değerli müşterilerimize fayanslarınızın güzel ve dayanıklı görünmesini sağlamak istiyoruz. Soltek Kimya web adresimizden firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

 • Ürünü 1-10’dan 1-20’ye kadar su ile seyreltebilirsiniz. 
 • Elde edilen solüsyonu kirli ve sararmış fayans derzlerine uygulayın.
 • Bir fırça veya sünger yardımıyla derzleri hafifçe ovun.
 • Birkaç dakika bekledikten sonra bol su ile durulayın ve kurulayın.

Fayanslar zaman içinde kullanım ve çevresel etkiler nedeniyle kirlenip sararabilir. Özellikle fayans derzleri, leke ve kir birikmesine daha yatkın olur. Bu tür sorunlarla başa çıkmak için etkili bir temizlik ürünü kullanmak önemlidir. Soltek Kimya olarak ürettiğimiz Sol DR 942 fayans derz temizleyici ürünü, fayansların arasındaki leke ve kirleri etkili bir şekilde temizlemek için tasarlanmıştır.

 • Konsantre ve su bazlı formülasyona sahiptir.
 • Fayans derzlerini temizlemek için özel olarak geliştirilmiştir.
 • Fayansların yüzeyi ve arasındaki kirleri etkili şekilde temizler.
 • Mutfak, banyo ve tuvalet gibi alanlarda kullanıma uygundur.
 • Su ile seyreltilerek kullanılır.
 • Etkili temizlik sağlar, sararmış ve kirli derzleri temizler.
 • Fayansların yüzeyine zarar vermez.
 • Mutfak tezgahları ve fayansları
 • Banyo, duşakabin ve tuvalet fayansları
 • Derz aralarındaki leke ve kirler
 • Fayans zeminler ve duvarlar üzerinde etkilidir.

Soltek Kimya Fayans Derz Temizleyici Özellikleri

Soltek Kimya firmamızın fayans derz temizleyici ürünü, endüstriyel alanlarına verimli çözümler sunar. Fayans derzlerinde bulunan  kalıntıları, lekeleri ve kiri hızla ortadan kaldırır ve yüzeyi temiz tutar. Fayans derz temizleyici ürünümüzde bulunan kimyasallar fayans yüzeyine zarar vermez. Son teknoloji ürünü formülasyonları, derzlerin hızlı bir şekilde orijinal, lekesiz görünümüne kavuşmasını garanti eder. 
Derzdeki yağ lekelerinin çıkarılmasında oldukça etkilidir. Ayrıca fayans yüzeyini matlaştıran lekeleri hızlıca giderir, kireç ve mineral birikintilerini çözer. Bu ürünümüz, pratik uygulamaların işlemlerini hızlandırır. Uzman temizlik birinci sınıf sonuçlar arayan endüstriyel kullanıcılar için Soltek Kimya firmamızın fayans derz temizleyici ürünü mükemmel bir seçimdir. Firmamızın fayans derz temizleyici ürünü ile üstün temizleme performansı, uygulama kolaylığı ve zarar vermeme özelliği, endüstriyel alanların fayans derz temizliğinde vazgeçilmez kılmaktadır.

Fayans Derz Temizleyici Kullanım Alanları

Endüstriyel sektörde fayans derz temizleyici ürünümüz için çok sayıda uygulama bulunmaktadır. Fayanslı duvarların ve zeminlerin rutin bakımı ve temizliği için bu ürünümüz mükemmeldir. Derz temizleme malzemeleri, endüstriyel ortamlarda, işyerlerinde sıklıkla yoğun olarak kullanır. Ayrıca, gıda ve restoran mutfaklarında fayans yüzeylerinin temiz ve hijyenik tutulması çok önemlidir. Fayans derz temizleyici, bu alanlarda biriken kir ve yağı verimli bir şekilde temizlerken hijyenik düzenlemelere de uygundur. 
Lojistik ve endüstriyel merkezlerinde ağır yükler sıklıkla fayans zeminle temas halinde olur ve bu da zeminlerin giderek lekelenmesine ve kirlenmesine neden olur. Fayans derzleri temizlemek için bu ürünümüz, zeminlerin bakımı ve temizliği için güçlüdür. Bunun yanı sıra firmamızın fayans derz temizleyicisi hastane, otel ve diğer konaklama alanlarında da kullanılabilir. Ziyaretçilerin sağlığı açısından bu tesislerin fayans yüzeylerinin hijyenik olması gerekmektedir. Bu yüzden binalarda, otellerde ve diğer ortamlarda fayanslı duvarların ve zeminlerin bakımı ve temizliği için çeşitli endüsti yerlerde kullanılabilir ve hijyenin korunmasına yardımcı olur.

Fayans Derz Temizleyici Avantajları

Endüstriyel alanlar fayans derz temizleyici ürünümüzden büyük ölçüde faydalanabilir. Hijyen ve temizlik açısından endüstri alanlara önemli avantajlar sunmaktadır. Fayans derz temizleyici aşağıdaki temel avantajlara sahiptir:
Fayans derz temizleyici ile  birikmiş kir, leke ve yağlardan etkili bir şekilde temizlenebilir. Endüstriyel ortamların fayans yüzeylerin temiz olmasıyla beraber hijyenik alanın oluşturmasını sağlar. Çünkü sanayide faaliyet gösteren işletmeler için hijyen çok önemlidir. Fayans yüzeylerinde bakteri ve diğer mikroorganizmaların büyümesini önler. Otomatik uygulama sistemleriyle birlikte kullanıldığında ise iş gücü verimliliğini artırır. Tüm bu avantajların yanı sıra, size fayans derz temizleyici için önerilerde bulunabilir ve çözümleri hakkında ek bilgiler sağlayabiliriz. Memnuniyetiniz ve hijyeniniz Soltek Kimya firmamızın önceliğidir.

Fayans Derz Temizleyici Sol DR 942 ürünümüz, fayans ve derz temizliği konusunda etkili sonuçlar sağlamak amacıyla özel olarak geliştirilmiştir. Alanındaki uzman kimyagerlerimiz tarafından üretilen bu ürünle yaşam alanlarınızın temiz ve hijyenik kalmasını sağlayabilirsiniz.

Ürün hakkında daha fazla bilgi almak veya sipariş vermek için lütfen firmamızın iletişim numaralarından bizi arayabilir ya da mail atabilirsiniz.