Highgenic Duşakabin ve Banyo Temizleyici

Highgenic duşakabin ve banyo temizleyici ürünümüz Sol Hig ile banyolardaki birçok leke ve kir kısa sürede temizlenmektedir. Özel olarak geliştirilen formülü sayesinde son derece güçlü bir temizleyicidir. Konsantre olmasından dolayı su ile seyreltilebilir. Kullanım anı birim maliyeti yok denecek kadar azdır. Banyoların duşakabin bölümlerinde, küvet kısımlarında, armatür, klozet ve lavabo kısımlarında oluşan günlük kirlerin kısa süre içerisinde temizlenmesini sağlar. Pas lekeleri, kireç lekeleri ve su lekeleri kolaylıkla temizlenebilir. Tüm banyoların temizliğinde genel amaçlı olarak kullanabileceğiniz bir kimyasal temizleme ürünüdür. Highgenic duşakabin ve banyo temizleyici Sol Hig özel ve hoş parfümü sayesinde banyolarınızda bahar esintisi yaratır. Her an hijyenik bir banyo ortamı arayışındaysanız Highgenic duşakabin ve banyo temizleyici kullanabilirsiniz. Güçlü banyo duşakabin temizleyici olarak kullanabileceğiniz ürün tüm su ve nem lekelerini kısa sürede giderir. Kullanırken yüzeye püskürtmeniz yeterli olur. Etki göstermesi için ise 2 ya da 3 dakika beklemeniz yeterlidir. Sonrasında kirli yüzeyi bir nemli bezle ya da sünger ile biraz silin. Bol su ile durulayın. Durulama sonrasında yüzey daha parlak ve temiz olduğunu görebilirsiniz. Ürünümüz hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir ya da mail atabilirsiniz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: Sol Hig

Kullanım Alanı: Highgenic duşakabin ve banyo temizleyici

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgHighgenic Duşakabin ve Banyo Temizleyici Kullananlar

Highgenic duşakabin ve banyo temizleyici kullananlar ürünümüz Sol Hig tercih ediyor. Konsantre ve su bazlı olmasından dolayı su ile seyreltilebilir olması kullanım anı birim maliyetini oldukca düşürüyor. 750 ml gibi az bir ürüne fazladan para ödemenize gerek kalmadan Highgenic duşakabin ve banyo temizleyici ürünümüzü kullanabilirsiniz. İstenilen temizliği yaptıgı gibi çok daha ekonomik bir fiyata kullanmış olursunuz. 

Sol Hih highgenic duşakabin ve banyo temizleyici ürünümüzün 1 birimi 5 birim su ile seyreltilir. 750 ml yada 1 lt püskürtme aparatına seyreltilen temizleyici ürünümüz konulur. Banyo ve duşakanilerimizin kirli bölgelerine püskürtülür. Bez yardımı ile silinerek istenilen temizlik yapılır.