Klozet Jel Temizleyici Kimyasal

Klozet jel ürünümüz Wc Perfect Jel klasik tuvalet ve klozetlerde hijyeni sağlamak için kullanılan kimyasallar arasında yer alır. Güçlü formülü ile öne çıkan bu ürün ile hızlı bir temizlik yapılabilir. Jel formunda üretilen klozet jel bir miktar kirli alana dökülür ve fırça yardımı ile sürtülerek gerekli hijyen sağlanır. Daha sonra temizleyici kullanılan alanlarda su ile durulama yapılır. Tuvaletlerde oluşan sarı lekeler, kirler kısa sürede Wc Perfect Jel ile temizlenebilir. Kireç birikimlerini ve mikropları defekte ederek kısa sürede temizlemenize olanak tanır. Klozetlerin iç kısımlarında da rahatlıkla kullanılabilir. Güzel bir kokusu olan tuvalet, klozet temizleyici jel Wc Perfect Jel ferah bir koku bırakarak tuvaletlerin ve klozetin daha hijyenik kullanılmasına imkân yaratır. Tuvalet taşlarını ve fayansları parlatarak leke birikiminin önüne geçen bir üründür. Tüm mikrop yuvalarının güçlü formülü ile temizlenmesine imkan yaratır. Tuvalet temizleme kimyasalı konusunda Soltek Kimya firmamıza ulaşabilir ve detaylı olarak bilgi alabilirsiniz. Ürünlerimizi online platform üzerinden inceleyerek siparişlerinizi bizlere iletebilirsiniz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: Sol Wc Perfect Jel

Kullanım Alanı: Klozet jel 

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgKlozet Tuvalet Temizleyici Jej Wc perfect Jel Nedir? Ne İçin Kullanılır?

Klozet, Tuvalet temizleyici jel ürünümüz Wc perfect Jel tuvaletleri, klozetleri temizlemek için kullanılan bir çeşit deterjan veya dezenfektan maddesidir. Tuvalet, klozet temizleyici jel ürünümüz Wc perfect Jel genellikle tuvaletlerde ve klozetlerdeki bakteri ve kirleri öldürmek, kokuyu gidermek ve tuvaletlerin daha temiz görünmesini sağlamak için kullanılır. Klozet temizleyici jel kullanımı, tuvaletlerin düzenli olarak temizlenmesi için önerilir. Tuvalet temizleyici jel ürünümüz, genellikle plastik ambalaj içinde satılır. Jel formda olduğundan dolayı sürülerek kullanılır. Tuvalet, klozet temizleyici jel kullanımı sırasında, kullanım talimatlarını dikkatli bir şekilde takip etmeniz önerilir.