Ahşap Boya Sökücü Jel

Ahşap boya sökücü ürünümüz Sol Rem VDN antika, tarihi eser niteliği olan mobilyalar ya da diğer tüm ahşap ve mobilya boyaların ve verniklerinin sökülmesini sağlar. Mobilya türü fark etmeksizin, mobilyaların üzerindeki istenmeyen tüm boyaların kabuk kabuk, ahşabın dokusuna zarar vermeden etkili şekilde söker. Ahşapta çürüme yapmaz. Hızlı ve etkili sonuç veren ürünümüz aynı zamanda ürün zeminine hiçbir hasar ya da zarar da vermez. Sol Rem VDN ahşap boya sökücü tamamen jel formda üretilerek istenilen ambalajlarda satışa sunuluyor. Dik formda duran tüm mobilyalarınıza boya gibi ürünümüzü sürerek işleminizi kolayca tamamlayabilirsiniz. Bu nedenle de ahşap mobilyalara uygulaması da oldukça basittir. Solvent bazlı olan ürünümüzün güçlü formülasyonu ve hızlı etkisi nedeniyle yoğun olarak tercih edildiğini söylemek mümkündür. Ahşap boya sökücü olarak alabileceğiniz en iyi alternatifler arasında yer alan Sol Rem VDN ahşap boya sökücü ürünümüzü hala denemediyseniz hemen numune alarak deneyebilirsiniz. Ek olarak ürüne ilişkin aklınıza takılan diğer soruların yanıtları için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. İstenilen ambalajlarda satışı yapılmaktadır. Tüm illere satışımız ve kargo ile teslim edebiliriz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: Sol Rem VDN

Kullanım Alanı: Ahşap boya sökücü

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgAhşap Boya Sökücü Jel Nedir?
  • Ahşap boya sökücü boyalı ahşap yüzeylerdeki kalıntı boyaları sökmek için kullanılır. Aynı zamanda hatalı boyanan yüzeyleri tekrar boyadan temizlemek için de kullanıldıklarını söylemek mümkün olabilir. Ahşap boya vernik sökücü ürünler kullanım açısından son derece yüksek standartlarda ürünlerdir.

    Kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik olarak ürettiğimiz güçlü ahşap boya çözücü ürünlerimiz Soltek Kimya garantili ürünlerdir. Ahşap boya sökücü ürünlerimiz farklı formlarda üretilir. Her ürünümüzün kullanımı formuna göre farklılık gösterir. Ahşap boya sökücü jel daha yoğun kıvamda bir kimyasaldır. Bununla birlikte ahşap boya sökücü sprey püskürtme yöntemi ile rahatlıkla kullanılabilir. Birçok alanda boya temizlemek için kullanabileceğiniz bu sökücüler kısa sürede istenilen etkileri ortaya çıkarırlar.

Ahşap boya sökücü ahşaba zarar verir mi sorusu bu ürünleri kullanmadan önce araştırıla konular arasında yer alır. Ancak ahşap boya çözücü ürünlerimiz ahşap yüzeylerin yapısına uygun şekilde formüle edilir. Güçlü ahşap boya sökücü ile ahşap masadan yağlı boya sökücü rahatlıkla temizlenebilir.

Bu şekilde bir sonraki boyama işlemi için masa uygun hale getirilebilir. Masa yanında kapı boya sökücü ürünlerimizden de yararlanabilirsiniz. Kullanıcı beklentilerine tam olarak yanıt veren güçlü boya sökücü kimyasal ürünlerimiz zeminleri aşındırmadan işlem yapılabilmesine imkan sağlar.

Solvent boya sökücü ahşap yüzeyler için özel olarak laboratuvarlarımızda üretilir. Her zaman kullandığınız ve kalitesinden emin olduğunuz kimyasalların muadillerini de üreten firmamız gereken tüm hizmet desteğini sağlar.

Ahşap boya sökücü mobilya sektöründe en çok yararlanılan kimyasal temizleme ürünlerinden biridir. Boyalı ahşap yüzeyler üzerinde hızlı bir reaksiyon göstererek etkin bir çözme kabiliyetine sahiptir. Bunun yanında yüzeyler açısından güvenlidir. Ancak içeriğinin kullanımdan önce okunması üretici firma tarafından önerilen konular arasında bulunur.

Ahşap boya sökücü jel fiyatı firmamızın en uygun şekilde sunduğu fiyatlardır. Kullanıcı bütçesine dost tekliflerimiz ile en uygun fiyatlarda kuvvetli ahşap boya sökücü satın alabilme imkanınız bulunur. Ahşap boya sökücü fiyatları konusunda her zaman firmamızın uzman personelleri ile görüşebilirsiniz. Firmamızdan 5, 10, 20, 30, 60, 240, 1000 kg değerlerinde ürün siparişleri verebilirsiniz. Her ürünümüz bu konuda son derece uygun standartlardadır. Beklentilerinize yanıt veren firmamız ahşap boya çözücü ürünleri en uygun fiyatlarla sizlere sunar. Ahşap boya temizliği konusunda kaliteli ürün arayışındaysanız Soltek Kimya firmamıza ulaşabilir ve en iyisini seçebilirsiniz. 

Ahşap boya temizleme kimyasalımız tüm ahşap yüzeylerde bulunan leke, boya ve kaplama kalıntılarını derinlemesine temizler. Ürünümüz hızlı bir şekilde boya lekeleri ile reaksiyona girerek kısa süre içerisinde gereken temizleme işlemini gerçekleştirir. Ahşap boya temizleme ürünümüz yüzeyin türüne, boya lekesinin yoğunluğuna göre farklı miktarlarda kullanılabilir. Yüzeylere zarar vermeden temizleme yapabilmenize olanak tanır.

Bununla birlikte içerisindeki hammadde bileşenleri kullanıcı sağlığına ve çevreye zarar vermez. Yüzeylerde aşındırıcı etkilerinin olmaması güvenli bir kullanım imkanı sunar. Ahşap boya temizleme ürünümüz ahşap boyaların temizlenmesinde en etkili ürünlerden biridir. Aynı zamanda yumuşak yapısı sayesinde yüzeylere kolay bir şekilde uyum sağlar. Temizlik için sprey ya da jel kıvamda kullanılabilir.

Püskürtme, daldırma ve silme yöntemleri ile yüzeylerdeki boya ve kaplama kalıntılarını temizlemek mümkündür. Su bazlı olan ahşap boya sökücü ürünümüz yüzeylerde iz bırakmadan temizlik sağlar.

Soltek Kimya A.Ş. firmamızın iletişim numaralarından ya da WhatsApp hatlarımızdan bizlere ulaşarak 5,10,20,30,60,220,1000 kg şeklinde siparişlerinizi verebilirsiniz. Dilerseniz farklı bir ürün muadilini de firmamızdan talep edebilir ve farklı çözümler deneyebilirsiniz.

Ahşap boya sökücü tüm ahşap yüzeyler üzerinde bulunan boyaları, vernikleri ve kaplamaları temizlemeye yarayan kimyasaldır.

Ahşap yağlı boya sökücü ürünümüz Sol Rem VDN solvent bazlı çeşitli kimyasal maddeler içeren çözücülerden oluşur. Bu maddeler de ahşap yüzeyler üzerinde bulunan kaplamaların yapısını bozar ve hızlı bir şekilde temizlenmesini sağlar. Ahşap yüzeylerdeki tüm boya ve kaplama kalıntılarının ahşaba zarar vermeden yüzeyden ayrılmasını ahşap yüzey üzerinden yağlı boya sökücü ürünümüz sağlar.

Kullanımı son derece kolay olan ahşap boya sökücü sprey ya da jel kıvamında tercih edilebilir. Temizleme sırasında  yüzeye yeterli miktarda dökerek yumuşak fırça ya da bez yardımı ile uygulaması yapılır. Boyanın miktarına ve yoğunluğuna göre kullanılacak ahşap boya sökücü jel miktarı ayarlanabilir.

Soltek Kimya A.Ş. firmamız tarafından en iyi formüller kullanılarak üretilen ahşap boya çözücü kimyasalımızı uygun fiyatlarda sipariş verebilirsiniz. Firmamızın iletişim numaraları ve whatsapp hattımız üzerinden bizlerle iletişim kurabilir, ürünlerimiz hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz.