Jant Boya Çıkarıcı Jant Boya Sökücü

Jant boya sökücü ürünümüz Sol Rem JNT araba, oto, kamyon çelik ve alüminyum jantlarının boylarının sökülmesinde kullanılan boya sökücü kimyasaldır. İade garantili satışı yapılmaktadır. Ürünümüz janttaki boyayı sökmez ise iade alıyoruz. Sol Rem JNT jantların boyalarının sökülmesinde etkili sonuçlar almanızı sağlıyor. Jant tamiri ve revizyonu yapan firmaların tercih ettiği kimyasaldır. Jantlar revizyon aşamasında boyalarının sökülüp tekrar boyanabilmesi için boyalarının çıkarılması gerekmektedir. Jant üzerinde yer alan tüm boya katmalarını hızlı bir şekilde çıkarmak ve jantın yüzeyini temizlemek istiyorsanız tercihinizi solvent bazlı jant boya sökücü ürünümüz Sol Rem JNT’den yana kullanabilirsiniz. Soltek Kimya Üretim firması olarak kimyager ve alanında uzman kimya mühendislerinin AR-GE çalışmaları neticesinde jant boya sökücü kimyasal ürünümüzü üretiyoruz. Ürünümüz tamamen alüminyum ve çelik jant seçeneklerinin hepsi için kullanılabilir niteliktedir. Jant boya çıkarıcı ürünümüz hakkında detaylı bilgi almak için bizleri arayabilir ya da mail atabilirsiniz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: Sol Rem JNT 

Kullanım Alanı: Jant boya sökücü

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgSol Rem JNT Endüstriyel Jant Boya Sökücü Nedir?

Sol Rem JNT endüstriyel jant boya sökücü ürünümüz asidik karakterli ve solvent bazlı jant boya sökücüsüdür. Çelik ya da diğer metal seçeneklerinden oluşan tüm malzemelerin üzerindeki boyanın kolayca sökülmesi için üretilmiştir. Uzun AR-GE çalışmaları sonucunda kaliteli ve profesyonel bir formülasyonla üretilen ürünümüz %100 sonuç verir.

Endüstriyel jant boya sökücü ürünümüz adından da anlaşılacağı üzere jant çeşitlerinin üzerindeki boyaların sökülmesi amacıyla kullanılır. Bisiklet, araç ya da diğer tüm binek araçların jantları için kullanmanız mümkündür. 
Eğer jant rengini revize etmek istiyorsanız öncelikle jantın üzerindeki eski boya kalıntılarını tamamen arındırmanız gerekiyor. Boyayı arındırmak için kullanacağınız malzemenin kalitesi jantın yeniden boyandıktan sonra kaliteli görünmesi için oldukça önemlidir. Sol Rem JNT ürünümüz jantın zeminine hiçbir şekilde zarar vermez.
Jantların yanı sıra elektrostatik toz ve yaş boyama kullanılan askı aparatları ve benzeri metal yüzeylerin tamamında da kullanarak verimli sonuç alabilirsiniz. Çok katmanlı boyalı zeminlerde bile tam etki gösteren ürünümüz zemindeki astarın bile sökülmesini sağlayabilir niteliktedir.

Sol Rem JNT endüstriyel jant boya sökücü ürünümüzün teknik ve fiziksel özelliklerini sıralamak gerekirse de;

  • Görünümü: Sıvı form- berrak, şeffaf görünüm
  • Kokusu: (Karakteristik) kimyasal
  • Çözünürlüğü: Uygulanmaz, seyreltilmez
  • Parlama Noktası: Yanıcı değildir
  • Kaynama Noktası: 100-120 °C arası

Ürüne dair verilen bu bilgiler ürüne ilişkin tipik değerledir. Bu nedenle de ürün spesifikasyonunu belirleme niteliği taşımaz. 

Endüstriyel jant boya sökücü ürün seçeneğimiz solvent bazlı olduğu için su ile seyreltilmeden kullanılmalıdır. Seyreltme özelliği olmadığı için sadece daldırma yöntemi ile ürün uygulaması yapabilirsiniz. 


Kolay bir şekilde jantın üzerinde katmanlaşan tüm boyanın tamamen çıkarılmasını sağlar. Boya çıkarıldıktan sonra jantın şeffaf bir yüzey haline gelmesini sağlar. Hala ürünümüzü denemediyseniz hemen numune alarak deneyebilirsiniz. Ek olarak endüstriyel jant boya sökücü ürünümüze dair tüm sorularınız için bizimle dilediğiniz zaman irtibata geçebilirsiniz.


Daldırma tankınızı hazırladıktan sonra ürünü tankın içerisinde saf halde boşaltın. Ardından ise jantları ya da askı aparatlarını tanka koyarak kapağını kapatın. Jantların üzerindeki boya katmanı dikkate alınarak bir süre beklenir ve jantlar çıkarılır. Tazyikli su ya da farklı bir yöntemle kabaran boya atıkları temizlenerek ürün zemini yeni boyaya hazır hale getirilir.