Kaleterasit Sıva Sökücü Solvent

Kaleterasit sıva sökücü Solex XLS ürünümüz dekoratif sıva sökücü olarak kullanılıyor. Tüm iç ve dış cephelere uygulanan kaleterasit hazır sıvanın kolay ve etkili bir şekilde sökülebilmesi için Soltek Kimya Üretim firması olarak, tarafımızca üretilmiştir. Alanında uzman kimyager ve kimya mühendisi ekibimizin AR-GE çalışmaları neticesinde oluşturulan bu ürün hazır sıva, dekoratif sıva çeşitleri ya da mineralli sıva türlerinin tamamı için kullanıma uygundur. 1 kg Solex XLS kaleterasit sıva sökücü ürünümüz ile kaleterasit sıvanın kalınlığına göre 5-8 m2 bir alanın kaleterasit sıvasını sökmek mümkündür. Üretici firma olduğumuzdan dolayı fiyatımız oldukça uygundur. Özellikle eski yapıların dış cephelerine uygulanan kaleteresit ya da mineral yapılı sıva türlerinin hızlıca sökülmesi için %100 sonuç alabileceğiniz bir üründür. Ürün hem işlevsellik hem de etkili sonuç noktasında beklentinizin fazlasını karşılıyor. İş gücü maliyetlerinizi %80 oranında düşürür. Solex XLS kaleterasit sıva sökücü ürünümüzün en temel özelliği iş gücü gerektirmeden yüzeydeki sert tabakalı sıvanın sökülmesinde %100 etki göstermesidir. Tüm iç ve dış cephelerde kullanılan sıva türlerinin yüzeyden arındırılması için bu ürünümüzü güvenle tercih edebilirsiniz. Dilerseniz firmamız irtibata geçerek ürünü denemek amacıyla numune talebinde bulunup, ürüne dair daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: Solex XLS

Kullanım Alanı: Kaleterasit sıva sökücü 

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgKaleterasit Sıva Sökücü Nerelerde Kullanılır?

Kaleterasit sıva sökücü ürünümüz, dekoratif sıva, kaleterasit sıva ve poliüretan esaslı boya ve vernik çeşitlerinin pratik şekilde yüzeyden çıkarılması için kullanılan bir kimyasaldır. Ürün, yüzeydeki sıva, boya ya da vernik malzemesinin etkin şekilde çıkarılmasını sağladığı gibi yüzeyin zarar görmesine de engel olarak hazır sıvaların kolay bir şekilde sökülmesinde kullanılır.

Kaleterasit sıva sökücü, yüzeydeki hazır sıva, boya ya da vernik çeşitleri ile reaksiyona girerek bunların yapısını bozar. Rulo yardımı ile yüzeye sürülür. Püskürtme aparatı yardımı ile püskürtme yani sprey şeklinde uygulama yapabilirsiniz. Kaleterasite yedirilen sökücü 2 dakika sonra ıspatula ya da raspa yardımı ile kazınır. Yapısı bozulan maddenin yüzeyden çıkarılması da son derece pratiktir. Uygulama sonrasında, ıspatula kullanılarak dahi yüzeydeki malzeme temizlenebilir. Kaleterasit sıva sökücü, uçucu olması nedeniyle kullanım sonrasında yüzeyden uzaklaşır. 

  • Kaleterasit sıva sökücü, cazip fiyatlı bir ürün olmasının yanında büyük alanlardaki sıvaların sökülmesi için iş gücünü %80 oranında düşürdüğünden dolayı avantajlı bir üründür. Kaleterasit sıva sökücü ürünümüzün fiyatları piyasa şartları gereği günlük olarak değişkenlik göstermektedir. Güncel fiyat bilgisi için firmamız ile iletişime geçmenizi rica ederiz. Aslında ürünün fiyatından daha çok 1 kg ürün ile kaç m2 alanın kaleterasit sıvasını söktüğünüz daha önemlidir. Yani kullanım anındaki sarfiyat çok önemlidir. Bir ürünü 10 liraya alıp 1 m2 alan söküyorsanız bir diğer ürünü 20 liraya alıp 1 kg ürün ile 5 m2 söküyorsanız sizce bu ürünlerin hangisi daha pahalı veya ucuzdur. Söz konusu kimyasalın 1 kg’ı ile yaklaşık 5-8 m2 alanın sıva sökme işlemini yapabilirsiniz. Ürünün fiyatı, kullanım özellikleri ve diğer bilgiler için firmamızı arayabilir veya mail atabilirsiniz.