Kurumuş Poliüretan Köpük Temizleyici

Poliüretan köpük temizleyici Solex PU, kurumuş ve katılaşmış poliüretan köpüklerin neden olduğu temizlik sorunlarına çözüm sunan özel temizleyicidir. Yoğun formülasyonu sayesinde tüm yüzeylerden kurumuş ve katılaşmış poliüretan köpükleri kolayca temizler. Kurumuş poliüretan köpük temizleyici Solex PU, benzersiz formülasyonu kurumuş köpük kalıntılarını hızlı şekilde çözer ve yüzeyden kolayca temizler. Poliüretan sökücü poliol izosiyanat karışım pu kirleticilerin temizlenmesi ve kurumuş poliüretan tabakaların duvar, fayans, zemin, makina ekipmanları ve kalıplardan sökülmesi için özel olarak tasarlanmış solvent bazlı üründür. Hem etkili hem de güvenlidir. Ayrıca kürleşmiş, kurumuş zamanla sertleşmiş poliüretan tabakalarının sökülmesinde de hızlı ve etkili sonuç verir. Kurumuş poliüretan köpük temizleme kimyasalı solvent esaslı bileşenleri yanıcı ve parlayıcı özellikte değildir. Bu nedenle kullanımı güvenlidir. Ekonomik olmasının sebebi düşük miktarlarda bile kullanıldığında son derece etkilidir. Gereksiz ürün sarfiyatı ve zaman kaybını önler. Kurumuş poliüretan köpük temizleyici ürünümüz beyaz eşya, klima, kondenser, soğutucu üretim tesisleri, ayakkabı taban üretim atölyeleri ve otomotiv sektöründe yaygın olarak kullanılır. Kalıp, özellikle ayakkabı tabanı üretimi yapan atölyeler ve makine ekipmanlarından, üretim alanlarında ve zeminlerde oluşan poliüretan ve türevlerinin sökülmesinde etkilidir. Solex PU yoğun formülasyonu sayesinde herhangi bir yüzeydeki kurumuş ve katılaşmış poliüretan köpükleri kolayca temizler. Plastik, metal, cam, ahşap ve diğer birçok yüzeyde kullanıma uygundur. Yüzeyin üzerinde herhangi leke veya iz bırakmadan temizlenmesini sağlar. Poliüretan köpük ve kurumuş poliüretan köpük temizleyici ürünümüz hakkında detaylı bilgi almak ve ücretsiz numunelerimizden faydalanmak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: Solex PU

Kullanım Alanı: Poliüretan köpük temizleyici

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgPoliüretan Köpük Temizleyici Solex PU Nerelerde Kullanılır?
  1. Poliüretan köpük temizleyici Solex PU, kurumuş poliüretan köpüklerin neden olduğu temizlik sorunlarına çözüm sunan bir temizleyicidir ve genellikle aşağıdaki endüstrilerde kullanılır:
  2. İnşaat sektörü: Poliüretan köpük kullanılan tavan, duvar, pencere ve kapı çerçeveleri, çatı gibi yapı elemanları üzerindeki kurumuş poliüretan köpük kalıntılarının temizliği için idealdir.
  3. Otomotiv sektörü: Araçların gövde yapısı veya yalıtımında kullanılan poliüretan köpükleri temizlemek için etkilidir.
  4. Ayakkabı üretim atölyeleri: Ayakkabı tabanı üretimi yapan atölyelerde kullanılarak kalıplarda oluşan lekeleri ve kalıntıların çıkarılmasında Solex PU kullanılır.
  5. Beyaz eşya: Özellikle soğutucu ünitelerinin üretiminde kullanılan poliüretan köpük kalıntılarını temizlemek için kullanılır.

Soltek Kimya Üretim A. Ş.’nin ürettiği kurumuş poliüretan köpük temizleyici Solex PU plastik, metal, cam, ahşap gibi diğer birçok yüzeydeki kurumuş ve katılaşmış poliüretan köpükleri kolayca etkili ve hızlı şekilde temizler. Kalıp, makine ekipmanları ve zeminlerde oluşan poliüretan ve türevlerinin sökülmesinde de etkilidir.