Pimapen (PVC) Kurumuş Bant Sökücü

Pimapen kurumuş bant sökücü Sol DR 901 ürünümüz yapıştırıcıların sorun olduğu tüm yüzeylerde rahatlıkla kullanılabilir. Uzun süre güneşe ve sıcaklığa maruz kalmış pimapen, pvc banları kurur. Sökülmesi çok zor olan kurumuş bantlar ve yapıştırıcısı Sol DR 901 ile kolay bir şekilde sökülür. Kullanımı oldukça basit olan bant sökücü ürünümüz pimapen (pvc) plastik yüzeydeki kurumuş bantlara fırça yardımı ile sürülür. On dakika bekleme sonrasında kurumuş banların kolay bir şekilde söküldüğünü görebilirsiniz. Pencere ve cam yüzeylerde kalan bant kalıntılarını tamamen sökerek temizlenmesi için geliştirilen bir üründür. Kurumuş pimapen bantları nasıl temizlenir sorusuna basit bir uygulama ile kurumuş pimapen (pvc) bantlarını sökebilirsiniz diye yanıt vermek mümkündür. Sol DR 901 kurumuş bant sökücü ürünümüzü ihtiyacınız kadar sipariş verebilirsiniz. Pimapen kurumuş bant sökücü ürünümüz hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir veya mail atabilirsiniz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: Sol DR 901 

Kullanım Alanı: Pimapen kurumuş bant sökücü

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgPimapen (pvc) Kurumuş Bant Sökücü Ne İşe Yarar?

Pimapen kurumuş bant sökücü ürünümüz Sol DR 901 plastik pencere ve pvc yüzey üzerinde kalan kurumuş bantları ve izlerini sökmeye yarar. Dakikalar içerisinde temizleme işlemi yapılarak hızlı bir şekilde kurumuş bantların sökülmesine imkan yaratır. Güneş ve çeşitli toz birikintileri nedeniyle katılaşan tüm bant lekeleri derinlemesine temizlenerek pimapenlerinizin çok temiz bir görünüm kazanmasını sağlar. 

PVC kurumuş bantlar nasıl temizlenir sorusuna yanıt vermek gerekir ise ilk olarak yüzeye bir miktar bant sökücü ürün fırça yardımı ile yüzeye sürülür. Fırça yardımı ile Sol DR 901’i kurumuş banların üzeriene gelecek şekilde iyice yaymalısınız. Sonrasında çözülen bantları sökebilirsiniz. Pimapen kurumuş bant sökücü ürünlerimize gereksinim duyarsanız Soltek Kimya firmamızın deneyimli kimyagerlerinden bilgi alabilir ya da sipariş verebilirsiniz. İstenilen ambalaj boyutlarında satışımız yapılmaktadır. Bizlere ulaşarak her zaman kullanılan ürünlerinizin muadilini de üretmemizi isteyebilirsiniz. Sizlere bu alanda en iyi çözümleri sunan profesyonel firmayız.