Çanakkale Kimya Firmaları

Çanakkale Kimya Firmaları

Çanakkale Kimya Firmaları arasında yüksek sektör deneyimi ile yerini alan Soltek Kimya firmamız endüstriyel temizlik ve bakım koruma kimyasalları konusunda en iyi standartları sunar. Yurt dışından veya yurt içinden tedarik etmiş olduğunuz kimyasalların analizlerini yaparak muadillerini üretip daha ekonomik bir şekilde üretiminize dahil olmasını sağlıyoruz.

Uzman kimyagerlerimiz ve yeni nesil laboratuvarlarımızda yeni endüstriyel temizlik ürünleriyle sektörümüzde sürekli gelişme içerisindeyiz. Endüstriyel genel temizlik ürün çeşitliliği zengin olan firmamız özellikle endüstriyel kimya alanında son derece başarılı çalışmalar yapar. En iyi üretim tesislerimizde ortaya çıkardığımız ürünlerimiz sayesinde sanayi işletmelerinin temizlik sorunlarına etkili çözümler sunarız. Kimya sektöründe yaşanan gelişmeler sayesinde Soltek Kimya firmamız da güvenli ve etkili ürünleri ile öne çıkar. Kimya firması olarak müşteri memnuniyeti odaklı çalışmamız yanında geniş ürün skalamız sayesinde müşterilerimize her zaman en iyisini sunmaktayız. Birçok farklı ürün kategorisinde sunduğumuz kimyasal ürünlerimiz kullanıcı ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktadır.

Çalışanlarımızın sektörün tüm dinamiklerine hâkim kişiler olması alacağınız hizmetin ve ürünün kalitesi üzerinde oldukça yüksek etkileri bulunur. Yılların deneyimi profesyonel üretim tesislerinde bir araya geldiğinde tüm sektörlerin ihtiyaç duyabileceği kaliteli kimyasal ürünler ortaya çıkarılabilmektedir. Soltek Kimya firmamız beklentileri karşılamakla kalmaz aynı zamanda ekstra çözümlerle işletmelerinizin iş verimliliği üzerinde çok daha fazlasını sunar. Uzman kimyagerlerimizin titizlikle formüle ettiği birçok ürün kategorimizden yararlanabilir ve özellikle sanayi alanındaki temizlik konusunu problem olmaktan çıkarabilirsiniz. Çanakkale Kimya Firmaları

Çanakkale Kimya Firmaları

Endüstriyel Kimyasal Ürünleri Kategorilerimiz

Büyük kimya firmaları arasında önemli bir yer edinen Soltek Kimya firmamız endüstriyel ve genel temizlik alanında birçok farklı ürün üretmektedir. Hem yüksek kalitede hem de ulaşılabilir fiyatlarla sunduğumuz temizlik ürünlerimiz kullanıcı ve çevre dostu hammaddelerden üretilir. Yüksek başarı gösteren çalışmalarımız ile birçok endüstri sektöründe temizlik çok daha kolay bir süreç haline gelir. Yağ ve kireç lekelerinden beton ve harç lekelerine kadar çok geniş bir ürün gamı ile sizlere hizmet sunarız. Ürün kategorilerimiz arasında özellikle dikkati çekenler ise şunlardır:

Endüstriyel Boya Sökücüler

Endüstriyel boya sökücü ürünlerimiz birçok farklı sektörde gereksinim duyulan kimyasallardır. Özellikle yanlış boyanan ya da eskimiş boyaların sökülmesinde bu ürün skalası oldukça geniş işlevleri ile öne çıkar. Güçlü formülasyona sahip olan ürünlerimiz hassas yüzeyler için özel olarak üretilmiştir. Fayans, ahşap, alüminyum, bakır, demir gibi birçok yüzeyde kullanılabilecek şekilde üretilen kimyasallarımız son derece güvenlidir.

Endüstriyel boya çözücü ürünlerimizi jel, toz ve sıvı olarak farklı formlarda üretiriz. Kullanılacak zeminin durumuna göre farklı kullanım yöntemlerini tercih edebilirsiniz. Kimya firması olarak özel laboratuvarlarda geliştirdiğimiz SOL REM 320 asidik karakterli boya sökücü solvent, SOL REM 340 alkali karakterli boya sökücü kimyasal ürünlerimiz bu alanda güçlü boya sökücülerimiz arasında yer alır. SOL REM CH kimyasalımız boya sökücü olarak iç ve dış cephe duvar boyalarında kullanılır. SOL REM JEL ise jel formunda olduğu için büyük parçaların boyasını çıkartmak için üretilmiştir. Metal ve alüminyum yüzeylerde rahatlıkla kullanılır. Metal yüzeyler için önerdiğimiz ürünlerimiz arasında ise SOL REM 200 yüzeyleri çizmeden temizlik yapabilmenize imkan tanıyan bir üründür. Özellikle metaller üzerindeki yanlış boyaların temizlenmesinde yüksek etkileri ile öne çıkar.

Pas Sökücü Kimyasallar

Soltek Kimya A.Ş. olarak sektörümüzde güvenli ve etkili kimyasallar üretmekteyiz. Bunlar içerisinde pas sökücü kimyasallar da oldukça önemli bir yere sahiptir. Demir ve demir profiller gibi ürünlerdeki pas lekelerinin temizlenmesinde hızlı sonuç almanızı sağlayan ürünlerdir. Hassas yüzeylerde kullanıma uygun olan pas sökücüler özellikle paslanmanın etkilerini de en aza indirir. İnşaat demiri pas sökücü olarak SOL PRET PLUS öneren firmamız endüstriyel konsantre su bazlı pas sökücü olarak da SOL PREP RUST önermektedir. Demir ve metal yüzeylerde güvenle kullanabileceğiniz pas sökücü kimyasallarımızdan bir diğeri ise SOL PREP DM olarak öne çıkmaktadır. Büyük kimya firması olarak sizlere en iyi ürün skalasını sunmaya çalışırız. Üretimlerimizde güvenilirlik konusu ilk dikkat edilenlerdendir.

Yağ Sökücü Kimyasallar

Yağ sökücü kimyasal üretiminde Soltek Kimya firması olarak her zaman öne çıkmaktayız. Bu konuda birçok farklı ürünü bir arada sunan firmamız her geçen gün yeni nesil üretimler gerçekleştirmektedir. Yağ, kir ve pasın sorun olduğu yüzeylerde kullanabileceğiniz SOL PROSENTİVE ürününü konsantre olarak sunar. Son derece ekonomik bir ürün olmasının yanında yüksek etkileri ile kısa sürede en inatçı yağları temizlemenize de yardımcı olur. Bunun yanında yanmış yağ sorunsalı için ise SOL FN EKSTRA ürünümüzü sunarız. Bu ürünümüz karbonlaşmış ağır yağları kısa sürede zemine zarar vermeden temizlemenize imkan yaratır. Yağ ve kir sökücü kimyasallar konusunda en geniş ürün skalasını sizlere sunmaktayız.

Yağ Sökücü Endüstriyel Solventler

Su ile temizlik yapmanın oldukça zor olduğu zeminlerde yağın temizlenmesi için solvent gereksinimi ortaya çıkar. Endüstriyel kimya alanında üretimlerini yapan firmamız sizlere hassas metal parçaları ve yüzeyleri temizleyebilmeniz için güvenli solventler sunar. SOLEX CLEAN 101 müşterilerimize sunduğumuz en etkili ürünlerimizdendir. Endüstri alanında üretim aşamalarında makine parçalarını kolay şekilde temizlemenize yardımcı olur. SOLEX CLEAN 103 ise iç ve dış ünite temizliğinde kullanılır. Makine ve motor yağı gibi ağır yağların temizlenmesinde ise SOLEX CLEAN 104 tercih edilir. Bunların yanında SOLEX HEKZA endüstriyel alanda birçok farklı yağ türünün temizliğinde kullanılır. Endüstriyel kimya alanında en kaliteli ve geniş ürün seçeneklerini üreten firmayız.

Metal Yüzey İşlem Kimyasalları

Kimya firmaları arasında en geniş ürün alternatiflerine sahip olan Soltek Kimya firması tüm metal yüzey işlem kimyasallarını yüksek kalitede sunar. Kullanıcı gereksinimlerini tam olarak belirleyen firmamız tüm metaller için gereken kimyasalların üretimini gerçekleştirir. SOL OİL AS asidik yağ alma kimyasalıdır. Yüzeylerdeki koruyucu yağı ya da metal işlem yağlarını temizlemenize yardımcı olur. SOL IRON kimyasal ise demir fosfat kaplama kimyasalıdır. Bu ürünümüz ise boya ya da kaplamanın yüzeye daha iyi tutunmasını sağlamak için kullanılır.

Yağ Alma Kimyasalları

Yağ alma kimyasalları metal yüzey işlemlerinde oldukça önemli işlevleri ile bilinen ürünlerimizdir. Firmamız alkali yağ alma ürünü olarak SOL CLEAN AL kimyasalını sunar. İşlem öncesinde yüzeylerdeki yağı ve kiri kolayca temizlemenize yardımcı olur. Geniş ürün skalamız içerisinde SOL ULTRA 61 ultrasonik yağ alma işlemlerinde uygun karaktere sahiptir. Zamak, pirinç ve alüminyum gibi birçok metalde kullanılabilir.

Beton Harç Sökücü Kimyasallar

Beton harç sökücü kimyasal üretiminde Soltek Kimya firmamız birçok farklı karakterde ürün sunar. Harç ve beton kalıntılarını temizlemeye yarayan kimyasallarımız metallerde herhangi bir deformasyona neden olmaz. SOL CEMENT su bazlı asidik karakterde olan ürünümüzdür. Beton, harç ve kireç sökücü olarak hassas yüzeylerde kullanılabilecek şekilde formüle edilmiştir. SOL CEMENT TO kimyasalımız ise araçlara bulaşan harç ve çimento kalıntılarını temizlemek için kullanılır. Ürün skalamız içerisinde bulunan SOL CEMENT AST ise oldukça güçlü formülasyona sahiptir. Kuruyan beton kalıntılarını temizlemenize yardımcı olur. Yüzeylerde hiçbir şekilde çizik ya da renk hasarı ortaya çıkarmaz.

Metal Temizleyici Kimyasallar

Metal yüzeylerde kullanılabilecek kimyasal türleri konusunda güvenilir ürünler sunan kimya firmaları içerisinde yer alırız. Üretim merkezlerimizde solvent bazlı birçok türde metal temizleyici kimyasal üretmekteyiz. SOL MT 400 bu ürünlerimizden biridir. Boyalı ve boyasız metal yüzeylerde kullanılır. Yüksek tutunma kapasitesine sahip olan SOL MT 403 ürünümüz özellikle aşındırma işlemi yapılacak metal yüzeyler için idealdir.

Kireç Sökücü Kimyasallar

Endüstriyel kimya alanında öne çıkan firmamız kireç problemini ortadan kaldıracak birçok ürün alternatifi sunar. Daldırma, püskürtme ve silme yöntemlerine uygun olarak kullanabileceğiniz birçok kireç sökücü firmamız tarafından en iyi formülasyonlar kullanılarak üretilir. Güçlü kimyasal kireç sökücülerimiz arasında SOL KP PLUS tortu halindeki kireçlerin sökülmesinde %100 etkilidir. Bunun yanında SOL REM LİME konsantre olarak üretilir. İçerisinde bulunan metal koruyucu inhibitörler sayesinde güvenle kullanılır.

Fosfat Kaplama Kimyasalları

Soltek Kimya firmamız fosfat kaplama kimyasalları üretiminde sektörde ilk sıralarda gelir. Metal yüzeylerin üzerine yapılması düşünülen boya ve kaplamaların daha iyi tutunabilmesi için fosfat kaplama kimyasallarına büyük gereksinim duyulur. Bu kimyasallar aynı zamanda metallerin korozyona karşı direncinin artırılmasında da oldukça önemlidir. SOL IRON ürünümüz demir fosfat kimyasalıdır. Metal yüzeylerin üzerine boya ya da kaplama yapılmadan önce kullanılır. Sol İron Mg ise mangan fosfat kaplama kimyasalıdır. Sprey demir fosfat kaplama işlemi için ise Sol Iron Sprey kullanılmaktadır. Ön yağ alma işleminde metallerin durulamasından sonra kullanılır. Sol Iron Al ise konsantre su bazlı üründür.

Kimyasal Hammadde Satışı

Kimyasal hammadde satışı konusunda kimya firmaları arasında en geniş ürün çeşitliliğine sahip firmayız. Birçok farklı kimyasal ürün üretiminde kullanılan hammaddeler son derece yüksek kalitede sunulur. Bu kimyasal ürünlerin kullanıcı ihtiyaçlarına yanıt vermesi yanında doğaya ve atmosfere zarar vermemesi de önemlidir. Sorumluluk sahibi bir firma olarak her zaman güvenilir hammaddeleri sizlere ulaşılabilir fiyatlarla sunarız. METİLEN KLORİT temizleyici ajan farklı sanayi alanlarında kullanılan bir hammaddedir. Metal sektöründen tekstil sektörüne kadar geniş bir alanda ihtiyaç duyulur. XANTUM GUM gıdalarda kalınlaştırıcı etkileri ile öne çıkan hammaddelerdendir. Hacim verme işlevine sahiptir. BUTİL Dİ GLİKOL ise karbonsilik asit esterler grubunda yer almakla birlikte temizlik sıvılarının üretiminde işlevsel özelliklere sahiptir.

Genel Temizlik Ürünleri

Genel temizlik amacı ile kullanılabilecek ürünlerimiz banyo wc temizliği, mutfak ve yüzey temizliği olarak farklı alt kategorilerde üretilir. Bu ürünlerimiz ahşap, metal, fayans gibi yüzeylerde güvenle kullanılabilir. En çok siparişi verilen ürünlerimiz arasında SOL MULTI HYGIENE, genel temizlikte güvenli ve güçlü etkileri ile bilinir. Birçok ürünün yapması gereken işi tek başına yapabilecek kapasitededir. SOL WOOD 604 ise ahşap küf giderici özelliklere sahiptir. Su bazlı ve konsantre ürünlerimizdendir. Genel temizlik sıvıları içerisinde Sol Multi alkol bazlı ve konsantre bir ürün olmakla birlikte sağlık ocakları ve acil servislerden yemek alanları, okul ve hastane gibi insan yoğunluğunun olduğu yerlerde kullanıma uygundur. Kimya firması olarak sizlere çok daha fazla ürün alternatifleri sunmaktayız.

Gider Açıcı Kimyasallar

Pimaş pis su giderlerinde meydana gelen tıkanıklıkların açılmasında gider açıcı kimyasallarımız güçlü etkileri ile en iyi şekilde işlevini yerine getirir. Çeşitli nedenlerle meydana gelen tüm tıkanmaları gidererek borulara zarar vermeden suyun akışını rahatlatan kimyasal üretmekteyiz. SOL EXP mutfak giderlerinde kullanılan ürünlerimizdendir. Banyo gider açıcı olarak ise SOL EXXP ürünümüzü önermekteyiz. Organik atık türleri, kireç ve tortular üzerinde yüksek etkileri olan kimyasaldır.

Endüstriyel Kimya Alanında Profesyonel Çözümler

Endüstriyel temizlik ürünleri alanında yeni nesil çözümler üreten Soltek Kimya firmamız işletmelerdeki verimliliği artırabilmek için ihtiyaçlara en iyi şekilde yanıt verir. Büyük kimya firmaları arasında öncü nitelikte olan firmamız özel üretim merkezlerinde birçok farklı kimyasal ürün ortaya çıkarır. Kaliteli ve doğada parçalanabilir hammaddeler kullanarak ortaya çıkardığımız ürünlerimiz kir, pas, kireç ve yağ gibi lekeler üzerinde %100 etkilidir.

Zengin ürün çeşitliliğimiz yanında belli bir ürünün muadilini üreterek farklı çözümler de sunabiliriz. Yurtdışından getirtilmesi zor ve yüksek maliyetli olan kimyasal ürünler yanında toplu olarak satın alınmak istenilen bir ürünü bizlere bildirmeniz yeterlidir. Böyle durumlarda firmamız istemiş olduğunuz kimyasal ürünü derinlemesine inceleyerek eş değerde ve yüksek kalitede muadil bir ürün ortaya çıkarır.
Endüstriyel kimya alanında gelişmeleri ve yenilikleri takip eden firmamız kimyasal hammadde satışlarında da sizlere en iyi standartları sunar. Üretimlerinizde kullanabileceğiniz yüksek nitelikte kimyasal hammaddeleri istenilen miktarda ve çok daha iyi fiyatlarda temin etmek için firmamızın iletişim numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Endüstriyel Temizlik Ürünlerinde Öncü Firma: Soltek Kimya Üretim A.Ş.

Soltek Kimya A.Ş. firması olarak kimya sektöründe her zaman yenilikçi fikirlerimizle varlığımızı devam ettirmekteyiz. AR-GE departmanımız kimyasal temizlik ürünlerinde geniş seçenekler sunabilmek adına modern cihazlarla sürekli olarak araştırma halindedir. Her kategoride sizlere sunduğumuz ürünlerimiz, çevre ve insan sağlığına zarar vermemekle birlikte doğaya zarar vermeyen hammaddelerden üretilir. Tüm testlerin eksiksiz olarak uygulandığı endüstriyel temizlik ürünlerimiz sanayi işletmelerinde işlerin hızlanması ve makinelerin ömrünün daha uzun olması gibi konularda da destek verir.
Kimya firması olarak teknik desteğimiz yanında satış sonrası desteğimizle de müşterilerimizin ihtiyaçlarına her an yanıt verebilmekteyiz. Endüstriyel üretim aşamalarının vazgeçilmezleri olan tüm temizlik ürünlerimiz ile işletmelerinizin hijyen kalitesini daha da artırma imkanı bulabilirsiniz.

Kimya Alanında Dinamik Kadro

Kimyasal temizlik ürünlerinin üretiminde her zaman deneyimli kimyager kadrosu ile çalışırız. Gerek AR-GE gerekse satış ve pazarlama sürecinde her daim müşteri memnuniyeti en çok önem verilen konulardandır. Genç ve dinamik çalışan kadromuz ile her sektöre uygun olabilecek birçok farklı endüstriyel temizlik ürünü sunabilmekteyiz.

Hızlı ve güçlü etkileri ile öne çıkan kimyasallarımız aynı zamanda farklı temizlik yöntemleri ile uygun olarak kullanılabilir. Hemen her türden kirliliğin ve kireçlenmenin giderilebilmesinde yüzeylere ve farklı kullanım yöntemlerine uygun ürün seçeneklerimiz mevcuttur.
Bizlerle iletişime geçerek ihtiyaç duyduğunuz tüm endüstriyel bakım koruma kimyasallarını 5,10,20,30,60,220,1000 kg olarak temin edebilirsiniz.
Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi ve çözüm arayışlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çanakkale Kimya Firmaları