izopropil alkol ne demek

İzopropil Alkol Nerede Satılır?

İzopropil alkol nerede satılır, İzopropil alkol, çeşitli yüzeyleri temizlemek, dezenfekte etmek ve yağdan arındırmak için endüstriyel, tıbbi ve ev ortamlarında yaygın olarak kullanılır. Özellikle çok yönlü bir kimyasal olduğundan dolayı tercih edilmektedir. Biz de, Soltek Kimya olarak, özel endüstriyel ihtiyaçlara ve büyük miktardaki taleplere göre izopropil alkol tedarik etmekteyiz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, endüstriyel gereksinimleri karşılamak için, uygun fiyata izopropil alkol sunmaktadır. Bu nedenle, izopropil alkol satın almak isterseniz, Soltek Kimya firmamızın uzman ekibiyle iletişime geçebilirsiniz. Değerli müşterilerimizin bütçelerine uygun izopropil alkol sunmak, bizim için öncelikli bir hedeftir.

İzopropil Alkol Ne İşe Yarar?

İzopropil Alkol Ne İşe Yarar


İzopropil alkol ne işe yarar, İzopropil alkol, kimyasal adı 2-propanol olan, renksiz ve yanıcıdır. Temizlik, hijyen, ilaç üretimi ve kozmetik ürünlerin imalatı gibi çeşitli endüstriyel ve evsel uygulamalarda kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra, hızlı buharlaştığı için, temizlik ve dezenfeksiyon ürünlerinde de sıklıkla bulunmaktadır. Ayrıca, yağ ve kirleri hızla çözerek, mikroorganizmaları öldürür ve sterilizasyon sağlar. Buna yönelik, Soltek Kimya olarak, yüksek kaliteli izopropil alkol ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaya ve müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaya odaklanıyoruz. Dolayısıyla, izopropil alkol ürünümüz, güvenilir ve etkili performanslarıyla bilinmektedir. Kaliteli izopropil alkol ürünümüz hakkında daha fazla bilgi edinmek ve satın almak için size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

İzopropil Alkol Nerelerde Kullanılır?

İzopropil Alkol Nerede Satılır


İzopropil alkol nerelerde kullanılır, İzopropil alkol, üç karbonlu bir alkol türüdür. Renksiz ve kendine özgü kokuya sahiptir. Çeşitli sektörlede dezenfektan ve antiseptik olarak kullanılır. İzopropil alkolün bazı kullanım alanları ise şöyledir;

Temizlik Sektörü: Yüzeylerdeki yağ, kir ve kalıntıların çözülmesinde etkilidir. Bu özelliğinden dolayı temizlik sektöründe sıklıkla tercih edilmektedir.

Sağlık Sektörü: Ciltteki ve tıbbi ekipmanlardaki mikroorganizmaları öldürerek enfeksiyon riskini azaltır. Bu özelliğinden dolayı, cerrahi alanlarda cilt antiseptiği olarak kullanılır.

Elektronik Sektörü: Elektronik bileşenlerin yüzeyindeki lehim artıklarını ve diğer kalıntıları temizlemek için çözücü olarak etki etmektedir

Farmasötik Sektörü: İlaç üretiminde pek çok ilaçların formülasyonunda önemli bileşendir. Çözücü ve taşıyıcı madde olarak ilaçların etkinliğini ve güvenliğini sağlamaya yardımcı olur.

Soltek Kimya olarak, çeşitli sektörlerin ihtiyaçlarına yönelik uygun ve kaliteli izopropil alkolün üretiminde ve tedarikinde öncüyüz. Ürünümüzle ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için, web sitemizde yer alan numaralarımızdan Soltek Kimya firmamızı arayabilirsiniz.

İzopropil Alkol Fiyatları Ne Kadardır?

İzopropil Alkol Fiyatları Ne Kadardır


Piyasadaki talep ve arz dengesine, tedarikçilerin rekabetine ve diğer ekonomik faktörlere göre izopropil alkol fiyatları belirlenir. Kaliteli ve uygun fiyatlı izopropil alkol arıyorsanız, Soltek Kimya firmamız doğru adrestir. Firmamız, deneyimli, güvenilir ve müşteri odaklı kuruluş olarak çeşitli kimyasal ürünler sunmaktadır. Kimyasal ürünlerimiz arasında da izopropil alkol en çok talep gören ürünümüzdür. İzopropil alkol ürünümüzün güncel fiyatları ve stok durumu hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.