mermerdeki kireç nasıl çıkar

Mermer Üzerindeki Beton Nasıl Çıkar?

Mermer üzerindeki beton nasıl çıkar? Mermer üzerindeki beton kalıntılarının temizlenmesi oldukça zor sorundur. Ancak Soltek Kimya olarak geliştirdiğimiz Sol Cement C ürünü sayesinde mermer, seramik, fayans ve granitteki beton, harç, çimento sorunu kolayca çözebilirsiniz. Beton çıkarıcı ürünümüz Sol Cement C mermer yüzeylerdeki beton kalıntılarını etkili şekilde temizler. Mermer üzerindeki beton kalıntılarını temizlemek için öncelikle Sol Cement C ürünümüzü kullanmalısınız. Sol Cement C’yi kirli betonlu bölgeye uyguladıktan sonra en az 5-10 dakika bekletmeniz gerekmektedir. Bekleme süresi sonrasında beton kalıntılarının tamamen yok olması için fırça veya sünger yardımıyla ovmanız gerekebilir. Son olarak yüzeyi bol su ile durulamanız gerekmektedir. Bu şekilde mermer yüzeyinizdeki beton kalıntılarını tamamen çıkarabilirsiniz. Mermer üzerindeki beton kalıntılarından kurtulmak için Sol Cement C ürünümüzü tercih edebilirsiniz.

Mermerden Beton Çıkarıcı Sol Cement C Nasıl Kullanılır?


Mermerden beton çıkarıcı Sol Cement C ürünümüz mermer yüzeylerdeki zorlu beton kalıntılarını çıkarmak için özel olarak geliştirilmiştir. İşte Sol Cement C’nin nasıl kullanılacağına dair adım adım talimatlar:

  1. Öncelikle Sol Cement C’yi doğru şekilde hazırlayın. Ürünümüz konsantre olduğu için 1 litre suya 200 ml Sol Cement C ekleyerek kullanmanız gerekmektedir. Mermerde ki beton kalınlığına göre bu oran değişebilir.
  2. Hazırladığınız Sol Cement C’yi mermer üzerindeki betonlu bölgeye uygulayın. Fırça veya sünger yardımıyla ürünü bölgeye sürün.
  3. Sol Cement C’yi mermerin yüzeyinde en az 10 dakika bekletin. Bu süre zarfında ürün beton kalıntılarını yumuşatarak kolayca çıkmalarına yardımcı olacaktır.
  4. Bekleme süresi sonrasında mermerden beton kalıntılarının tamamen çözülmesi için bölgeyi fırça veya sünger yardımıyla ovun.
  5. Son olarak betonlu mermer yüzeyini kapsayan bölgeyi bol su ile durulayarak temizleyin. Bu sayede Sol Cement C’nin kalıntıları da yüzeyden tamamen çıkarılacaktır.
    Sol Cement C’yi kullanırken eldiven ve koruyucu gözlük takmanız gerekmektedir. Ürünü kullanmadan önce etiketi ve kullanma talimatlarını mutlaka okumanız önemlidir.
    Mermer yüzeylerdeki zorlu beton kalıntılarından kurtulmak için Sol Cement C beton çıkarıcı ürünümüzü tercih edebilirsiniz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mermerdeki Kireç Nasıl Çıkar?


Mermerdeki kireç lekelerini Sol Cement C beton çıkarıcı ürünümüz ile kolay şekilde çıkartmak için kullanabilirsiniz. Ürünümüzün içeriğindeki özel bileşenler hem beton kalıntılarını hem de kireç lekelerini etkili şekilde çıkarmaya yardımcı olur.
Mermerdeki kireç temizliği için Sol Cement C’yi doğru şekilde uygulamanız gerekmektedir. Sol Cement C’yi kireçli bölgeye uygulamalısınız. Ürünü fırça veya sünger yardımıyla sürdükten sonra en az 5-10 dakika beklemelisiniz.
Bekleme süresi sonrasında kirecin tamamen çözülmesi için bölgeyi fırça veya sünger yardımıyla ovmanız gerekebilir. Son olarak yüzeyi bol su ile durulamanız gerekmektedir. Mermer yüzeyinizdeki kireç lekesinden kolayca kurtulabilirsiniz.
Sol Cement C’nin beton çıkarıcı özelliğinin yanı sıra kireç sökücü özelliği de vardır. Mermer yüzeylerdeki zorlu beton kalıntıları ve kireç, yağ, pas lekeleri gibi pek çok sorunu aynı anda çözmeye yardımcı olur. Sol Cement C’deki özel formülasyon mermer yüzeyinizi zarar vermeden temizler ve doğal güzelliğini korur. Mermerdeki kireç lekelerinden kurtulmak için Sol Cement C beton çıkarıcı ürünümüzü tercih edebilirsiniz.
Eğer siz de mermer yüzeylerinizdeki beton kalıntılarından ve kireç lekelerinden kurtulmak istiyorsanız Sol Cement C beton çıkarıcı ürünümüzü deneyebilirsiniz. Sipariş vermek veya daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza uygun çözümler sunmak için buradayız.