Sabun Bazlı Bant Kaydırıcı Üreticiden

Sol Slider SB sabun bazlı bant kaydırıcı ürünümüz metal yüzeylerde metal kaydırıcı olarak kullanılır. Hareketli makine dişlilerinde, konveyör bantlarda metal kaydırıcı olarak kullanılmaktadır. Suyun problem olmadığı tüm yüzeylerde güvenle kullanılabilir. Sol Slider SB Korozyona neden olmadığı gibi uygulama yapılan yüzey üzerinde tam bir koruma sağlar. Mutfak ve yangın tüpü gibi metal dolumu yapan üretim tesislerinin kullandığı konsantre su bazlı metal kaydırıcıdır. Tel, çivi vb. üretim fabrikalarında kısaca tüm metaller üzerinde kaydırıcı ve koruyucu özelliği vardır. Konsantre olmasından dolayı su ile seyreltilerek kullanılabilir. Sol Silider SB jel formdadır. Soltek Kimya Üretim A. Ş. Olarak üretim tesisinize özel çözümler üretmekteyiz. Sol Slider SB Metal kaydırıcı kimyasal ürünümüz 30 kg plastik ambalajlarda satışı yapılmaktadır. Metal yüzeylere uygun bant kaydırıcı ürünümüz hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilir ya da mail atabilirsiniz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: SOL SLİDER SB

Kullanım Alanı: Sabun bazlı bant kaydırıcı

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgSabun Bazlı Bant Kaydırıcı Sol Slider SB Nedir?

Sol Slider SB, metal yüzeylerde kayganlık ve koruma sağlamak amacıyla özel olarak tasarlanmış bir sabun bazlı bant kaydırıcı üründür. Endüstriyel sektörde hareketli makine dişlileri, konveyör bantları ve metal yüzeylerde kaydırıcı olarak kullanılmak üzere üretilmiştir.

  • Metal Kaydırıcı Özelliği: Özellikle metal yüzeylerde mükemmel kaydırıcı etki sağlar. Hareketli makine dişlileri ve konveyör bantları gibi alanlarda güvenle kullanılabilir.
  • Geniş Kullanım Alanı: Su problemi olmayan tüm yüzeylerde kullanılabilir. Mutfak ekipmanlarından yangın tüplerine kadar geniş bir uygulama yelpazesi sunar.
  • Korozyon Önleyici: Kullanıldığı yüzeylerde korozyon oluşturmaz. Aksine, uygulama yapılan yüzeyleri korur ve daha uzun ömürlü hale getirir.
  • Çeşitli Endüstri Kollarında Kullanım: Mutfak ekipmanlarından tel ve çivi üretimine kadar farklı endüstri kollarında kullanılır.
  • Konsantre ve Seyreltilebilir: Konsantre formda olan ürün, su ile seyreltilerek kullanılabilir. Bu da kullanımı daha ekonomik hale getirir.
  • Jel Formda: Jel formdaki ürün, uygulama sırasında daha kolay kontrol sağlar.
  • Bant kaydırıcı sabun bazlı Sol Slider SB, uygun oranda olucak şekilde su ile seyreltin.
  • Karışımı iyice çalkalayarak homojen hale getirin.
  • Karışımı metal yüzeylere uygulayın.
  • Uygulama sonrası bir süre bekleyin ve sonuçları gözlemleyin.

Sol Slider SB ürünüyle endüstriyel metal yüzeylerinizi koruyabilir ve kayganlığını artırabilirsiniz. Bant kaydırıcı ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve ürün sipariş vermek için bizi arayabilir ya da mail atabilirsiniz.