Araba Kaporta Beton Harç Çimento Sökücü

Araba beton sökücü ürünümüz konsantre su bazlı boya ve plastik aksam koruyucu inhibitörlü içeriğe sahiptir. Sol Cement TO araçlara bulaşan harç, çimento ve beton lekelerini ve tortullarını temizlemek için kullanılan kimyasal ürünümüzdür. Genelde çamur zannedilen bu lekeler araçları yıkama ve fırçalama ile temizlenemeyebilir. Zamanında temizlenmediklerinde araçlara ciddi anlamda zarar da verebilir. Aynı zamanda yanlış uygulamalar da yine aracın kaportasına zarar verir. Oto ve araçların boyasının deformasyona uğramasına neden olur. Sol Cemen TO Araba Beton Sökücü, araçlarınızın temizlik ve bakımında güvenilir kimyasaldır. Etkili temizleme özelliği ve koruyucu içeriği sayesinde araçlarınızın dış yüzeyini korurken, muadil ürünlere göre üstün performans sergiler. Böyle durumlarda araba beton sökücü Sol Cement TO ürünümüzü kullanarak daha hızlı şekilde harç ve çimento lekelerini temizlemek mümkün olur. Bu ürünleri sprey aparatı ile kullanarak kolay bir şekilde betonları temizleyebilirsiniz. Bu temizleme işlemleri sırasında betonlu yüzeye püskürtme işlemi yapılması gerekir. Bu konuda Soltek Kimya A.Ş firmamızın uzman kimyagerlerinden daha detaylı bilgiler de alabilirsiniz. Gereken durumlarda numunelerimizden yararlanabilir ve ürünü dar bir alanda deneyebilirsiniz. Koruyucu maddeler içererek ürettiğimiz araba beton çözücü ürünler oldukça uygun fiyatlarla ve en iyi kalitede standartlarında istenilen ambalaj boyutlarında sizlere sunulur.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: Sol Cement TO

Kullanım Alanı: Araba beton sökücü

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgAraba Beton Sökücü Ürünü Sol Cemen TO – Güvenli Beton Temizliği En İyi Kalite ve Koruma

Araba beton harç sökücü ürünümüz Sol Cemen TO, diğer muadil ürünlerden ayıran özel formülasyona sahiptir. Konsantre su bazlı içeriği ile araç boyalarına ve plastik aksamlara zarar vermeden etkili bir temizlik sağlar. Harç, çimento ve beton lekelerini ve tortularını kolayca temizleyen kimyasal ürünümüz, araçların dış yüzeyini temizlik imkânı sağlarken aracın boyasına ve plastik aksamlarına zarar vermez.

  • Boya Plastik Koruyucu İnhibitörlü İçerik: Sol Cemen TO özel inhibitörler içeren formülasyonu sayesinde boya ve plastik araç yüzeylerine zarar vermeden temizlik yaparak kaporta boyasının deformasyona uğramasını engeller.
  • Hassas Yüzeylere Uygun: Araç boyası, plastik akşamlara ve hassas yüzeylere zarar vermeden güvenle temizlik işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
  • Pratik ve Hızlı Temizlik: Sprey aparatı ile kullanılabilen Sol Cemen TO beton, harç ve çimento kalıntılarını etkili ve pratik şekilde temizler.
  • Yüksek Performans: Ürünümüz, çamur gibi zannedilen beton, harç ve çimento lekelerini etkili şekilde temizleyerek istenilen temizliği yapar.
  • Uzman Danışmanlık: Soltek Kimya A.Ş olarak uzman kimyagerlerimiz, sizlere detaylı bilgi sağlamak için her zaman hazırız. Numune talepleriniz ve deneyleriniz için de size yardımcı olabiliriz.
  • Uygun Fiyat ve Kalite: Kalite standartlarımızı en üst seviyede tutarken, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak uygun fiyatlarla ürünümüzü sunarız.
  • Temizlenecek alanı belirleyin: Harç, çimento veya beton lekesi olan bölgeleri belirleyin ve yüzeyi ıslatın.
  • Ürünü püskürtün: Sol Cemen TO’yu beton harç çimento lekeli olan bölgelere püskürtün. 10 dk bir süre bekleyin. Bu sayede ürün reaksiyona girerek beton, harç lekeleri etkili bir şekilde çözer.
  • Temizleyin ve Durulayın: Lekeleri bir fırça veya süngerle nazikçe ovun ve bol suyla durulayın.