Beton Harç Çimento Sökücü Kimyasal

Beton harç sökücü kimyasal konsantre su bazlıdır asidik karakterlidir. Endüstriyel beton harç çimento ve kireç sökücü kimyasal ürünümüz her türlü hassas yüzeydeki betonun çimentonun harcın kirecin sökülmesinde kullanılır. Özellikle beton santrallerindeki araç ve ekipmanların beton mikserlerinin üzerindeki harç ve beton kalıntılarını güvenle söker. Boyaya zarar vermez içerdiği koruyucu inhibitörler ve stabilitizörler sayesinde çıplak metaller üzerinde paslanmaya neden olmaz. Plastikler üzerinde solmaya ve renk değişimine neden olmaz. Yalnızca beton harç çimento ve kireç parçaları ile etkileşime geçerek hassas yüzeylere zarar vermeden betonu söker ve temizler. Beton sökücü ürün betonu sökülecek olan yüzeye daldırma, silme, fırçalama ya da püskürtme yöntemiyle uygulanır. Beton sökücü Püskürtme yöntemiyle uygulandığında ulaşılması güç olan yerlerde ve yüzeylerde bulunana betonun sökülmesini betonun temizlenmesini sağlar. Beton kireç sökücü ürünün uygulanmasının ardından yüzey su ile durulanır. Yoğun yapısı ve köpürme kabiliyeti dolayısıyla dik yüzeylerde tam bir tutunma sağlar ve birim ürünle daha fazla beton sökmemizi sağlar. Beton sökücü ürünümüz Sol Cement asidik karakterli olmasına karşın içerdiği koruyucu inhibitörler sayesin de metal plastik yüzeylere zarar vermez. Beton mikseri beton sökücü temizleyici olarak kullanılır. Yüzeydeki betonun yoğunluğuna göre 1/1’den – 1/10’a kadar su ile seyreltilebilir. Sol Cement 1.5, 5, 10, 20, 30, 60, 210, 1000 kilogramlık ambalajlarda üretilmektedir. Beton Harç Çimento kireç sökücü ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: Sol Cement

Kullanım Alanı: Beton harç sökücü kimyasal konsantre

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgHarç Beton ve Kireç Sökücü Özellikleri Nelerdir?

Harç beton ve kireç sökücü kimyasallar inşaat sektöründen endüstriyel alanlara kadar geniş bir alanda kullanılabilir. Bu ürünlerin tercih edilmesindeki en önemli neden katılaşan harç, beton, kireç, tortu ve kışır kalıntılarını kısa süre içerisinde çözebilmesidir. Harç beton ve kireç çözücü ürünler su bazlı ve asidik karakterli olarak üretilir. Bu ürünler halk içerisinde de beton sökücü asit olarak bilinir. Bu kadar güçlü bir formülde üretilmesinin en önemli nedeni de beton harç ve kireç sökücülerin kısa sürede en katı ve inatçı harç lekelerini temizlemesidir.

Harç beton ve kireç sökücü kimyasal, beton mikserlerinde, şap pompalarında, atık su borularında, seyyar beton pompalarında, inşaat iskelelerinde harç beton ve kireç sökücü kimyasal kullanılabilmektedir. Bu kimyasal ürün ile birlikte inşaat malzemelerini de temizlemek mümkündür. Güçlü harç beton ve kireç sökücü kullanımı konusunda firmamızın ürünlerini deneyebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan numunelerimizden faydalanabilir ve kalite standartları yüksek harç sökücülerimizi ulaşılabilir fiyatlara satın alabilirsiniz. Ürünlerimizin kullanımı konusunda bilgi edinmek isterseniz firmamızın uzman kimyagerlerinden gereken bilgileri alabilirsiniz. Harç beton ve kireç sökücü kimyasallar sipariş sonrasında en kısa sürede adresinize teslim edilir.