Beton Sökücü İlaç

Beton sökücü ilaç ürünümüz Sol Cement 021 özel formülasyonlar ve koruyucu inhibitörler kullanılarak geliştirilmiştir. Kullanım alanları arasında inşaat, maden ve şantiyeler ilk sıralarda gelir. Beton mikserlerinden çimento taşıyan nakliye araçlarına kadar oldukça geniş kullanım alanı vardır. Beton sökücü ilaç Sol Cement 021 kullanıldığı metal, ahşap, beton, alüminyum gibi yüzeylere zarar vermeden harç, beton, çimento ve kireç kalıntılarını çözer. Kullanıcı gereksinimlerini %100 karşılayan beton sökücü ilaç farklı yöntemlerle kullanılabilir. Yüzeyin türüne göre püskürtme, daldırma ya da fırça ile uygulama yapılabilir. Soltek Kimya firmamız beton çözücü ilaç üretiminde öncü firmadır. Uygun fiyatlarla sunulan beton temizleme kimyasalı 5,10,20,30,60,220,100 kg olarak sipariş verilebilir. Firmanızın ihtiyaçlarına uygun olarak muadil ürünlerimizden de yararlanarak farklı çözümlerimizi değerlendirebilirsiniz. Doğru ürünü belirmek için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: Sol Cement 021

Kullanım Alanı: Beton sökücü ilaç

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgBeton Sökücü İlaç Sol Cemen 021 Nedir?

Beton Sökücü İlaç Sol Cement 021 inşaat sektöründe kullanılan beton, harç temizleme ilacıdır. Özel formülasyonlar ve koruyucu inhibitörler kullanılarak geliştirilen Sol Cemen 021 beton yüzeylerdeki çimento, harç, beton ve kireç kalıntılarını etkili şekilde çözer.

Sol Cement 021 beton sökücü ilaç çeşitli kullanım alanlarına sahiptir. İnşaat, maden ve şantiye gibi alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Beton mikserlerinden çimento taşıyan nakliye araçlarına kadar geniş bir uygulama alanına sahiptir.

Metal, ahşap, beton, alüminyum gibi yüzeylere zarar vermeden kalıntıları çözer. Bu özelliği sayesinde çeşitli projelerde ve uygulamalarda kullanıcı gereksinimlerini karşılamak için ideal çözüm sunar.

Beton sökücü ilaç Sol Cement 021 farklı yöntemlerle uygulanabilir. Püskürtme, daldırma veya fırça ile uygulama gibi çeşitli yöntemler uygulanacak yüzeyin türüne ve ihtiyaçlara bağlı olarak tercih edilir.

Soltek Kimya tarafından üretilen beton sökücü ilaç Sol Cement 021 kaliteli ve etkili temizleme performansı sunar. Uygun fiyatlar ile satışa sunulan ürünümüz çeşitli ambalaj seçenekleri mevcuttur.