Konsantre Beton Harç Sökücü Çözücü

Konsantre beton harç sökücü su bazlı beton mikseri temizleyici endüstriyel beton harç sökücü kimyasal ürünümüz özellikle beton mikserleri ve beton pompalar üzerindeki betonları sökmek beton parçacıklarını ve beton şerbetlerini temizlemek için geliştirilmiştir. Ürünümüz içerdiği koruyucu inhibitörler ve stabilitizörler sayesinde plastik aksamlara boyalı yüzeylere kesinlikle zarar vermez. Aktif madde oranı %80’dir. Yüksek konsantrasyonlu olması nedeniyle su ile 1/1’den – 1/20’ye kadar seyrelebilir. Bu özelliği sayesinde kullanım anı birim maliyetinizi düşürür depolama ve nakliye ücretlerinden tasarruf etmenizi sağlar. Yoğun köpüklü olması nedeniyle dik yüzeylerde tam tutunma sağlar içerdiği yüzey aktif maddeler sayesinde günlük kullanımda oluşan yağları, kirlilikleri toz ve tortuları temizler yüzeyde parlak görünüm sağlar. Mikser üstünde bulunan beton kalıntılarını betonu beton şerbetini temizler. Yüzeye fırçayla püskürtme yöntemiyle uygulanır. Sol Cement Plus asidik karekterlidir ve organik kimyasallardan oluşturulmuştur. Yüzeydeki betonun yoğunluğuna göre 1/1’den – 1/10’a kadar su ile seyreltilebilir. Sol Cement Plus 1.5, 5, 10, 20, 30, 60, 210, 1000 kilogramlık ambalajlarda üretilmektedir. Beton Harç Çimento sökücü ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: Sol Cement plus

Kullanım Alanı: Konsantre beton harç sökücü 

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgKonsantre Beton Harç Sökücü Nedir?

Konsantre beton harç sökücü çimento ve beton tabakalarının kalıntılarını temizlemede kullanılan bir kimyasaldır. Aynı zamanda kireç ve tortuların yüzeylerden hızlı bir şekilde temizlenmesine yardımcı olur. Konsantre beton harç çözücü ürünlerimiz güçlü yapısı sayesinde harç kalıntılarının da kolaylıkla temizlenmesini sağlar.

İş makinelerinde, çimento nakliyesi yapılan araçlarda, harç mikserlerinde biriken tüm kalıntıları konsantre beton harç sökücü ile temizlemek mümkündür. Bu ürünlerin içerisinde bulunan inhibitörler yardımı ile yüzeyde bulunan boya, plastik ve metaller herhangi bir şekilde zarar görmez. Zehirli gaz çıkarmayan Konsantre beton harç sökücü kimyasallarımız Soltek Kimya A.Ş. tarafından özenle üretilir.

Konsantre beton harç sökücü kimyasallar, kullanıcı gereksinimlerine her yönden yanıt veren bu ürünlerimiz konsantre olduğundan su ile seyreltilerek kullanılabilir. Kullanım koşulları ve talimatları konusunda firmamızın alanında uzman kimyagerlerinden detaylı olarak bilgi alabilirsiniz. Üretici bir firma olarak istenilen miktarda konsantre beton harç temizleme ürünlerini sizlere sunabilmekteyiz. Aynı zamanda fiyat kampanyalarımızdan yararlanabilir ve bu ürünleri uygun fiyatlar ile bizlerden satın alabilirsiniz. Uzun yıllardır üretimini yaptığımız ürünlerimizi tüm yüzeylerde güvenle kullanabilirsiniz.