Demir Üç Klorür Satışı Demir Üç klorür Fiyatı

Demir üç klorür birçok kullanım alanına sahip olan kimyasallar arasında yer alır. Bu ürün hem evsel hem de endüstriyel su arıtma işlemlerinde sıkça kullanılmaktadır. Bunların yanında çamur şartlandırma ve bakır aşındırma gibi alanların sıklıkla kullanılan hammaddeleri arasında yer almaktadır. Tekstil alanlarında kullanılmasının yanında elektronik alanında baskılı devrelerin üretilmesinde de kullanılmaktadır. Demir üç klorür endüstri alanında geniş yer bulan kimyasal ürünler arasında bulunur. İnorganik yapıda bir kimyasaldır. Kristalli bir yapısı vardır ve görüş açısına göre farklı renklerde de gözlemlenebilir. Demir üç klorür üretimi sırasında 350 C sıcaklıkta gerçekleştirilir. Demir tozları üzerinden klor gazlarının geçirilmesi ile elde edilen bir kimyasaldır. Soltek Kimya Üretim A. Ş. olarak İstenilen ambalajlarda toptan ve parkende olarak kimyasal hammadde satışı yapmaktayız.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: DEMİR ÜÇ KLORÜR

Kullanım Alanı: Demir üç klorür

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgDemir Üç Klorür Genel özellikleri Nelerdir?

•    CAS Numarası: 7705- 08- 0
•    Diğer İsimleri: Demir klorür, Ferrik triklorür, Ferrik klorür, Ferrik Klorür hegza hidrat
•    Görünüm: Koyu yeşil, mor kırmızı renklerde gözlemlenebilir. Sulu ve katı formları genel olarak kahverengi renklerdedir. 
Demir üç klorür geniş kullanım alanına sahip olduğundan birçok sektör yararlanmaktadır. Bu kimyasalı gereksinimleriniz ölçüsünde satın alabilirsiniz.