Dipropilen Glikol (Dpg) Satışı ve Fiyatı

Dipropilen Glikol solvent olarak birçok endüstriyel alanda kullanılan bir maddedir. Aynı zamanda deodorant ve koku üretiminde de kullanılan maddeler arasında yer alır. Kozmetik sektörünün en çok kullanılan maddeleri arasında yer alır. Nemlendirici, güneş koruyucu, daha birçok üründe bu maddeye rastlanmaktadır. Dipropilen Glikol temizlik maddelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Yumuşatıcı, viskozite değiştirici, emülsiyon stabilizatörü gibi farklı açılardan değerlendirilen bir hammaddedir. Birçok fungal ve bakteri türüne karşı da koruyucu özellikleri vardır. Birçok endüstriyel alanda önemli bir katkı maddesi olarak öne çıkar. İlaçların sentezlenmesinde antifriz olarak kullanılır. Bunun yanında sıcak ortamlarda da reaksiyon ortamı olarak tercih edilir. Plastik sektöründe çok tercih edilen maddelerden biridir. Soltek Kimya Üretim A. Ş. olarak İstenilen ambalajlarda toptan ve parkende olarak kimyasal hammadde satışı yapmaktayız.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: DİPROPİLEN GLİKOL

Kullanım Alanı: Dipropilen Glikol

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgDipropilen Glikol genel özellikleri hakkında şunlardan bahsedilebilir.
  • CAS Numarası: 25265- 71- 8
  • Diğer Adları: Propilen glikol, Tripropilen gliklol
  • Kokusuzdur.
  • Görünüm: Renksiz ve su beyazı, sıvı

Uygun fiyatlarla satılan Dipropilen Glikol, kısa sürede kargoya verilerek adresine ulaştırılmaktadır. Aynı zamanda parça ve toptan olarak satışa sunulduğundan ihtiyaçlarınız kadar sipariş verebilme imkanınız vardır.