fayanstaki yapıştırıcı nasıl çıkar

Fayanstan Yapışkan Nasıl Çıkar?

Fayanstan yapışkan nasıl çıkar sorusuna kimyasal çözümler sunulur. Yapışkan hem endüstriyel hem de özel yaşam alanlarında en zorlu lekeler arasında yer almaktadır. Yapışkan ve tutkal türlerini fayans gibi yüzeylerden temizlemek için titizlikle hareket etmek gerekir. En güçlü çözücüler ile yüzeylere zarar vermeden etkili temizlik yapılır. Soltek Kimya Üretim tesislerimizde özel formülasyonlar kullanarak ürettiğimiz yapışkan sökücü fayans yüzeye zarar vermeden temizlik imkanı sunar. Güçlü bileşenlerin bir araya getirerek oluşturduğu yapışkan kolay temizlenir.

Fayans gibi yüzeylerde hızlı temizlik yapılabilmesinde özel solüsyonlar kullanmak gerekir. Firmamız tarafından üretilen SOLEX TS 86 kullanıcı gereksinimlerine tam olarak yanıt verir. Yapışkan türevleri üzerinde oldukça etkilidir.

Fayanstan Yapışkan Kağıt Nasıl Çıkar?


Fayans üzerine yapışkan kağıtlar zamanla sertleşerek kalıcı lekeler ortaya çıkarır. Bu lekelerin temizlenmesi sanılanın aksine oldukça zordur. Doğal yöntemlerle temizlemek yerine yapışkan kağıtları temizlemek için özel kimyasallar kullanmak gerekir. SOLEX TS 86 en etkili fayans yapışkan çözücü kimyasaldır. Kimyasalımızın genel özellikleri hakkında ise şunlardan bahsetmek mümkündür:

 • SOLEX TS 86 yapıştırıcı türleri tarafından bırakılan tüm lekeler üzerinde etkilidir.
 • Solvent bazlı kimyasaldır.
 • En güçlü olan yapıştırıcıları dahi kısa sürede zeminden söker.
 • Yüzey üzerindeki lekelere hızlı nüfuz eder.
 • İçerisinde bulunan koruyucu inhibitörler sayesinde sürekli kullanımda zeminlere zarar vermez.
 • Çözücü özellikleri yüksektir.
 • Fayans dışında metal ve ahşap gibi yüzeylerde de kullanılır. Metallerde korozyona neden olmaz.
 • Herhangi ön hazırlık gerektirmeden kısa sürede temizleme işlemine geçebilirsiniz.

Uzman kimyagerlerimiz tarafından üretilen SOLEX TS 86 sonuçları oldukça etkili kimyasalımızdır.

Fayanstaki Yapıştırıcı Nasıl Çıkar?


Fayanstaki yapıştırıcı nasıl çıkar sorusuna farklı yöntemlerden bahsederek cevap vermek mümkün olur. Ancak bu süreçte en önemli nokta yapıştırıcı lekelerinin temizlenmesinde en etkili yöntemi tercih etmektir. Soltek Kimya firması olarak tüm sektörlerde ve alanlarda kullanılabilecek standartlarda yapıştırıcı sökücü üretimi gerçekleştiririz.

Firmamız yapıştırıcı sökücü kimyasal üretiminde öne çıkan Soltek Kimya A.Ş firmamız her sektöre uygun ürün sunar. Üretim tesislerimizde özel formülasyonlar kullanarak geliştirmiş olduğumuz SOLEX TS 86 ön hazırlık yapmadan doğrudan kullanılabilecek kapasitededir.

Fayanstaki Yapıştırıcı Lekesi Nasıl Çıkar?


Fayanstaki yapıştırıcı lekesi nasıl çıkar konusu leke çözme konusunda önemlidir. Yapıştırıcı lekeleri kurumuş ve eskimiş ise temizliği daha da zordur. Böyle durumlarda en güçlü yapıştırıcı sökücü kimyasal uygulamak gerekir. Firmamız yapıştırıcı lekesi çıkarma konusunda etkili olan SOLEX TS 86 ürününü sunar. Ürünümüzü şu şekilde kullanabilirsiniz:

 • İlk olarak zeminin kuru olduğundan emin olmalısınız.
 • Dikey yüzeylerde sprey şişeler yardımı ile kimyasalı püskürtme ile kullanmak mümkündür.
 • Yatay zeminlerde ise tutkal lekelerinin üzerine dökerek temizlik yapılır. Ancak püskürtme yöntemi de tercih edilebilir.
 • Kimyasalın lekelere nüfuz etmesi için birkaç dakika beklemesi gerekir.
 • Tutkal temizleme sırasında kimyasalı uygun ölçekte kullanın.

Detaylara dikkat edildiğinde kimyasalımız son derece güçlü etkileri ile işlevini yerine getirir.

Fayanstan Yapıştırıcı Nasıl Çıkar?


Fayans yüzeyler parlak ve hijyenik görünmesi gereken yüzeylerdir. Ancak zamanla fayansların üzerinde kir birikimleri meydana gelir. Tutkal, yapıştırıcı, bali gibi lekeler de en çok rastlanan leke türleri içerisinde yer alır. Fayanstan yapıştırıcı nasıl çıkar sorusunun yanıt da SOLEX TS 86 ürünüdür. Beklentilere yanıt veren kimyasalımız tüm fayans yüzeylerde yapışkanı kısa sürede çözmektedir.

Kullanıcı ihtiyaçları düşünülerek formüle edilen kimyasalımız yüzeylere zarar vermeden ve çizilme meydana getirmeden etkili temizlik imkanı sunar. Bunlara ek olarak yapıştırıcı lekesini temizlemek için birden fazla tekrar yapabilirsiniz. Fazla kullanım fayans üzerinde matlaşmaya neden olmaz. Firmamızın iletişim numaralarından bizlere ulaşarak siparişlerinizi en hızlı şekilde verebilirsiniz.