Lanolin Krem Satışı ve Lanolin Krem Fiyat

Lanolin krem, lanolin olarak bilinen doğal maddenin kozmetik ürünlerde kullanıma uygun olan formudur. Koyun yününden elde edilen yağ türüdür. Aynı zamanda koyunların yününde bulunan yağ bezlerinden toplanarak saflaştırılır. Lanolin krem ne işe yarar? Lanolin krem cilt bakımı yaparken koruyucu ve nemlendirme işlevini yerine getirir. Önemli faydaları bulunur. Cildin doğal bariyerini koruyan krem aynı zamanda cilt tahrişlerinin yatıştırılmasında etkilidir. İyileşme sürecini de olumlu yönde etkiler. Lanolin krem cildi yumuşatan yapısı sayesinde kuru ve çatlak ciltler üzerinde önemli etkileri bulunur.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı:Lanolin krem

Kullanım Alanı:Lanolin krem

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgLanolin Krem Özellikleri Neler?

Lanolin krem önemli özellikleri ile öne çıkar. En önemli özellikleri ise şu şekilde açıklanabilir:

  • %95 kimyasal saflığa sahiptir. 
  • Nemlendirme kapasitesi son derece iyidir. 
  • Cildin doğal nem dengesinin korunmasını sağlar.
  • Ciltteki su kaybını önler ve nemlendirme sağlar. 
  • Yumuşatıcı özellikleri bulunur. 
  • Cilt bariyerinin güçlendirilmesini sağlar.
  • Tahriş olan veya hassas olan ciltlerin yatıştırılmasına destek verir. 
  • Hipoalerjenik etkilere sahiptir

Bunların yanı sıra cildin rahatlamasında yüksek etkileri vardır. Cildin yumuşak ve esnek olmasını sağlayan yapıdadır. 

Kullanım alanları son derece geniş kremdir. Kaliteli lanolin kremler hipoalerjenik etkileri ile öne çıkar. Emziren annelerin meme uçlarını korumak ve nemlendirmek için kullanılan krem türlerindendir. Ciltteki besin eksikliklerini gidermek ve daha sağlıklı cilt görünümüne ulaşmak için kullanılır. Tahriş olmuş olan tüm hassas ciltlerde güvenle kullanılır. Aynı zamanda tahriş olan bölgelerdeki hassasiyeti en aza indirmek için kullanımı tercih edilir. 

Lanolin krem satın almak isterseniz Soltek Kimya firmamıza ulaşabilirsiniz. Firmamız sektördeki en iyi kremi sizlere sunar. Kaliteli ve özel formülasyonlar kullanarak geliştirdiğimiz kimyasalımız kullanım açısından beklentilerinize tam olarak yanıt verir. 

Lanolin krem fiyatları açısından ulaşılabilir maddelerdendir. Ancak her zaman orijinal ürünler tercih etmek kullanıcı cilt sağlığı açısından büyük önem taşır. Soltek Kimya Üretim A.Ş. firmamızı aradığınızda en iyi kalitede lanolin krem fiyatlarını değerlendirebilirsiniz. Gereksinim duyduğunuz kadar siparişlerinizi bizlere telefondan ya da WhatsApp üzerinden rahatlıkla ulaştırabilme imkanı da bulabilirsiniz.