Coco Amido Propil Betain Satışı ve Fiyatı

Coco Amido Propil Betain (Betain %35-%45), amfoterik surfaktan olarak bilinir. Üretimi %35 ve %45 lik olarak üretilmektedir. Şampuan, sabun gibi temizlik ürünlerinin yapımında önemli hammaddelerdendir. Köpürme özelliği sayesinde birçok farklı temizleyici üründe yer alır. Diğer yüzey aktif maddeler ile birlikte kullanılarak göz tahrişinin azaltılması hedeflenir. Coco Amido Propil Betain Ne İşe Yarar? Hindistan yağı temelinde üretilen Coco Amido Propil Betain, cildin ve saçın daha yumuşak olması için kişisel bakım ürünlerinde kullanılır. Temizleyici özelliği sayesinde vücudun birçok alanında güvenle kullanılır. Sıklıkla hassas cilde sahip olan kişilerin kullanması önerilmektedir. Soltek Kimya Üretim A. Ş. olarak İstenilen ambalajlarda toptan ve parkende olarak Coco Amido Propil Betain ve kimyasal hammadde satışı yapmaktayız.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: Coco Amido Propil Betain

Kullanım Alanı: Coco Amido Propil Betain

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgCoco Amido Propil Betain Özellikleri Nelerdir?

Coco Amido Propil Betain kullanımının yaygın olması ile birlikte özellikleri de merak edilir. Ürünün genel özelliklerine bakıldığında şunları söylemek mümkün olabilir:

 • Bir tür amfoterik surfaktandır. 
 • Temizleyici ürünlerde kullanılan önemli hammaddedir.
 • Hindistan yağı temelinde elde edilen klorhidratı ve sodyum kloroasetat ile elde edilen reaksiyon sonucu üretilir. 
 • Cildi ve saçı kirinden, yağından kolayca temizler. 
 • Cilt ve saç için nemlendirme sağlar. Yumuşatıcı etkileri vardır. 
 • Hassas cilt yapısına sahip kişiler tarafından güvenle kullanılır. 
 • Diğer yüzey aktif maddeler ile birlikte kullanılır. Diğer yüzey aktif maddelerle kullanıldığında göz tahrişlerini azaltır. 
 • Biyolojik olarak parçalanabilir yapıdadır. 

Kişisel bakım ürünlerinin temel hammaddelerindendir. Hammadde bir yandan cildi temizlerken bir yandan da ihtiyaç duyulan nemi vücuda sağlar.  

Coco Amido Propil Betain farklı alanlarda kullanılan hammaddelerdendir. Özellikle kişisel bakım ve kozmetik ürünlerinde en bilinen kimyasal türüdür. Kullanım alanları arasında şunları saymak mümkün olabilir:

 • Kişisel bakım ürünleri: Şampuan, diş macunu, cilt temizleme solüsyonları, saç boyaları üretiminde kullanılır. 
 • Temizlik ürünleri: yüzey temizleyiciler, bulaşık deterjanları, çamaşır deterjanları üretiminde kullanılır. 
 • Kozmetik ürünleri: Makyaj temizleme ürünlerinin temel hammaddelerindendir. Aynı zamanda deodorant ve nemlendiricilerde kullanılır. 
 • Gıda Endüstrisi: Süt ve et ürünleri, tatlı ve içecek gibi gıdalar türlerinde kullanılır. 

Bunların yanında veterinerlik alanında da kullanılan önemli hammadde türüdür. 

Coco Amido Propil Betain Fiyatları 

Coco Amido Propil Betain fiyatları konusunda ise Soltek Kimya Üretim A.Ş firmamıza ulaşabilirsiniz. Beklentilere yanıt veren firmamız en uygun fiyat tekliflerini sizlere sunar. Ulaşılabilir fiyatlarımızdan yararlanmak ve siparişlerinizi vermek için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.