Mutfak Mermeri Temizleme Ürünü

Mutfak mermeri temizleme kimyasal ürünümüz Sol Sow MR, mermer yüzeyler üzerinde biriken kirler üzerinde güçlü etkilere sahiptir. Kolay ve çabuk uygulanan bu ürün tüm mermer çeşitlerinden yapılan tezgahlarda ve zeminlerde kullanılabilir. Aynı zamanda mermerden yapılan pencere kenarlarında da kullanılabilecek standartlardadır. Kullanıcı gereksinimlerini tam olarak karşılayan ürünümüz mermer cilasına zarar vermeden hijyen sağlar. Mutfak mermeri temizleme ürünü ağır yağ lekeleri üzerinde oldukça etkilidir. Mermer yüzey temizleyici olarak üretimini gerçekleştirdiğimiz kimyasalımız genel temizlik için de kullanılır. Yağ lekeleri, is karası, su lekeleri gibi birçok lekenin temizliğinde uygulanır. Alkalik özellikleri sayesinde çok iyi bir yağ sökme gücü ile öne çıkar. Aynı zamanda kullanıldığı zemine zengin ve etkin bir parlaklık kazandırır. Mutfak mermeri temizleme ürünümüz hassas mermer yüzeylerde de uygulanabilecek kalitededir. Sol Sow MR çizilme, renk bozulması ya da aşındırma meydana getirmeyen bir kimyasaldır. Soltek Kimya A.Ş firmamızın üretimini gerçekleştirdiği mutfak mermeri temizleyici ürünü pratik kullanımı ve ulaşılabilir fiyatları ile öne çıkar. Ürünümüzü yakından incelemek, bilgi almak ve sipariş vermek için firmamızın iletişim numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: Sol Sow MR

Kullanım Alanı: Mutfak mermeri temizleme kimyasal 

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgMutfak Mermeri Temizleme Sol Sow MR Nedir?

Mutfak Mermeri Temizleme Sol Sow MR; mutfak mermerlerinde biriken kir, yağ, su lekeleri gibi lekelerin etkili bir şekilde temizlenmesi için özel olarak tasarlanmış bir temizleyicidir. Kolay ve hızlı uygulaması sayesinde hem profesyonel mutfaklarda hem de ev kullanımında tercih edilir. Mutfak mermerleri, estetik görünümleri ve dayanıklılıklarıyla tercih edilen yüzeylerdir. Ancak zamanla biriken kir, yağ ve lekeler mutfak mermerlerinin doğal güzelliklerini gölgeleyebilir. Soltek Kimya olarak özel geliştirdiğimiz Sol Sow MR Mutfak Mermeri Temizleme ürünü, mermer yüzeylerinizi kolaylıkla temizlerken aynı zamanda parlak ve hijyenik bir görünüm kazandırır.

 • Tüm mermer çeşitlerinde, tezgahlarda, zeminlerde ve pencere kenarlarında kullanılabilir.
 • Mermer cilasına zarar vermeden temizlik sağlar.
 • Ağır yağ lekeleri üzerinde etkilidir.
 • Is karası, su lekeleri gibi birçok lekenin temizliğinde kullanılabilir.
 • Alkalik özellikleri sayesinde etkili bir yağ sökme gücüne sahiptir.
 • Zemine parlaklık kazandırır.
 • Hassas mermer yüzeylerde güvenle kullanılabilir.
 • Çizilme, renk bozulması veya aşındırma meydana getirmez.
 • Sol Sow MR Mutfak Mermeri Temizleme Ürününü lekeli bölgeye püskürtün.
 • Bir bez veya fırça ile yüzeyi silin.
 • Durulamadan önce birkaç dakika bekleyin.

Mermer yüzeylerinizdeki kirleri ve lekeleri etkili bir şekilde temizlemek, doğal parlaklığını geri kazandırmak ve hijyenik bir görünüm elde etmek için Sol Sow MR Mutfak Mermeri Temizleme ürününü tercih edebilirsiniz. Detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için bizi arayabilir ya da mail atabilirsiniz.