Fırın Temizleyici Köpük

Fırın temizleyici köpük ürünümüz Sol Fn FRR her çeşit fırın içerisinde biriken ve katılaşan yağ lekelerini temizlemek için kullanılır. Yemek atıklarını ve yağ lekelerini derinlemesine temizleyen fırın temizleme köpüğü su, deterjan, alkol gibi hammaddeler içerir. Konsantre ve su bazlı köpük formunda üretilen fırın temizleyici köpük ürünümüz Sol Fn FRR uygulandığı alanda kalır ve lekelerle hızlı şekilde reaksiyona girer. Özellikle fırınların iç kısımlarındaki yan duvarların temizlenmesinde son derece etkilidir. Fırınların elektrik aksamına zarar vermeden temizleme yapar.Zamanla biriken ve katılaşan yağ lekeleri ve yemek artıkları, fırınların temizliğini zorlaştırabilir. Soltek Kimya olarak özel formül ile geliştirdiğimiz fırın temizleyici Sol Fn FRR fırın temizleyici köpük, derinlemesine temizlik için etkili bir çözüm sunar.  Kolay ve verimli bir temizlik için fırın temizleyici köpük kullanıcı gereksinimlerini her yönü ile karşılar. Fırın temizleme köpüğü Soltek Kimya firmamızın uzman kimyagerleri tarafından formüle edilir. En iyi üretim tesislerinde ortaya çıkardığımız ürünümüzü iletişim numaralarımızdan bilgi alabilirsiniz. 5,10,20,30,60,220,1000 kg olarak en uygun fiyatlar ile sipariş verebilirsiniz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: Sol Fn FRR

Kullanım Alanı: Fırın temizleyici köpük 

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgFırın Temizleyici Köpük Sol Fn FRR Nedir ve Nasıl Çalışır?

Fırın temizleyici köpük Sol Fn FRR, her çeşit fırın içinde biriken ve katılaşan yağ lekeleri ve yemek atıklarını temizlemek için özel olarak tasarlanmış bir fırın temizleyici köpüktür. Suya, deterjana ve alkole benzer hammaddeler içerir. Konsantre ve su bazlı köpük formunda üretilen Sol Fn FRR, fırın yüzeyine uygulandığında lekelerle hızlı bir reaksiyona girer.

Etkili Temizlik ve Derinlemesine Temizleme:
Fırınlar, yemeklerin pişirildiği yerler olduğu için zamanla yağ lekeleri ve yemek artıkları birikir. Fırın temizleme köpüğü Sol Fn FRR bu tür zorlu kirleri derinlemesine temizler ve fırınınızın temiz ve hijyenik olmasını sağlar.

Elektrik Aksamına Zarar Vermeden Temizlik:
Fırın temizleme köpüğü Sol Fn FRR, fırınların iç kısımlarının yanı sıra elektrik aksamına da zarar vermeden etkili bir temizlik sağlar. Bu sayede hem fırının iç yüzeyi hem de teknik bileşenleri güvenle temizlenebilir.

Kullanıcı Dostu ve Verimli:
Fırın temizleyici Sol Fn FRR, kolay kullanımı ve etkili temizleme performansıyla kullanıcı gereksinimlerini tam anlamıyla karşılar. Fırın temizliği artık zahmetli ve zaman alıcı bir işlem olmaktan çıkar.

Uzman Kimyagerler Tarafından Geliştirildi:
Soltek Kimya’nın uzman kimyagerleri tarafından geliştirilen Sol Fn FRR, en iyi üretim tesislerinde formüle edilir. Ürünümüz hakkında daha fazla bilgi edinmek veya sipariş vermek için iletişim numaralarımızdan ya da e-postayla bize ulaşabilirsiniz.