Sıcak Yağ Alma Banyosu ve Sıcak Yağ Alma

Sıcak yağ alma kimyasalı ürünümüz Sol Oil 086 konsantre su bazlıdır. Sıcak yağ alma banyolarında kullanılır. Konsantre olmasından dolayı % 4-5 su ile seyreltilerek yağ alma banyosu kurulur. 70-80 derece ısıtılan banyo metallerden yağ alma işlemi için hazırlanmış olur. Yağı alınacak olan metallerin cinslerine göre doğru ürün belirlenerek sıcak yağ alma banyosu kurulur. Sol Oil 086 ürünümüz ile kirli ve yağlı olan tüm parçaların temizliğini yüksek standartlarda gerçekleştirebilirsiniz. Sıcak yağ alma kimyasal ürünümüz Sol Oil 086 içerisinde yüzey aktif, koruyucu, ıslatıcı gibi kimyasallar bulunur. Bunların yardımı ile metallerin yüzeyinde oluşan tüm kir ve yağların çok fazla efor sarf etmeden temizleme işlemi yapılır. Özellikle fosfatlama ve kaplama hatlarında işlem öncesinde yüzey temizleme prosesinde önemli bir yeri vardır. Galvaniz banyoları, çinko ve fosfat banyolarına girecek olan tüm malzemeler için uygundur. Sıcak yağ alma kimyasalı Sol Oil 086 ürünümüz sıcak yağ alma banyolarında daldırma ve ultrasonik hem de hem de püskürtme yöntemi kullanılarak uygulanabilir. Zamak, bakır, alüminyum, demir, çelik ve pirinç gibi metaller için uygun bir üründür. Etkin bir sonuç alabilmek için mutlaka işlem çözeltisinin sıcaklık ve diğer çalışma parametre değerlerine dikkat edilmelidir. Sıcak yağ alma kimyasalımızı yağ alma banyolarına kurulumunu yapıyoruz. Çalışma parametre değerlerinin gerektiği gibi olması için tüm test yöntemlerini alanında uzman kimya mühendislerimiz sizlere gösteriyor. Soltek Kimya A.Ş laboratuvarlarında üretilen sıcak yağ alma kimyasalımız birinci sınıf bileşenlerle ve yeni nesil teknolojilerle üretilir. Sıcak yağ alma banyosu ve sıcak yağ alma kimyasalımız hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilir veya mail atabilirsiniz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: Sol Oil 086

Kullanım Alanı: Sıcak yağ alma kimyasalı 

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgSıcak Yağ Alma Kimyasalı Sol Oil 086 Nedir?

Soltek Kimya olarak ürettiğimiz Sıcak Yağ Alma Kimyasalı Sol Oil 086, konsantre su bazlı bir yapıya sahiptir ve sıcak yağ alma banyolarında kullanılır. Konsantre olması, ürünün su ile seyreltilerek yağ alma banyosunun kurulmasına olanak tanır. 70-80 derece ısıtılan banyo, metallerin yağ alma işlemi için hazır hale getirilir.

Sıcak Yağ Alma Kimyasalı Sol Oil 086; içeriğindeki yüzey aktif, koruyucu ve ıslatıcı kimyasallar sayesinde kirli ve yağlı olan tüm parçaların yüksek standartlarda temizliğini sağlar. Özellikle fosfatlama ve kaplama hatlarında, işlem öncesinde yüzey temizleme prosesinde önemli bir rol oynar. Ürün, galvaniz banyoları, çinko ve fosfat banyoları için de uygundur.

Sıcak yağ alma kimyasalı Sol Oil 086, daldırma, ultrasonik ve püskürtme yöntemleriyle uygulanabilir. Metallerin cinsine göre doğru ürün belirlenerek banyo kurulması gereklidir. Zamak, bakır, alüminyum, demir, çelik ve pirinç gibi farklı metaller için uygun bir üründür.

Soltek Kimya, endüstriyel temizlik ürünleri konusunda deneyimli bir firmadır. Ürünlerinin kalitesi ve etkinliği, uzman kimya mühendisleri tarafından tasarlanmış özel formülasyonlar sayesinde sağlanır. Sol Oil 086 Sıcak Yağ Alma Kimyasalı hakkında daha fazla bilgi almak için Soltek Kimya’nın uzmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz. Sıcak yağ alma banyolarının kurulumunda ve kullanımında doğru parametrelerin sağlanması, en iyi sonuçları elde etmeniz için kritik öneme sahiptir.

Sıcak yağ alma kimyasal ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve sipariş oluşturmak için bizi arayabilir ya da mail atabilirsiniz.