Mineral Sıva Sökücü Kimyasal

Mineral sıva sökücü, Sol MSS 88 dekoratif sıva, boya ya da vernikli yüzeylerin pratik şekilde dış ve iç cepheden temizlenmesini sağlayan özel bir kimyasaldır. Ürün, kullanım esnasında yüzeye zarar vermez, yanıcı ya da parlayıcı özelliği yoktur. Bunun yanında zararlı bir gaz çıkışı da söz konusu değildir. Mineralli sıva sökücü, içeriğinde bulunan etkin bileşenler sayesinde, uygulandığı yüzeydeki hazır sıva ve boya tabakaları ile reaksiyona girerek bunların yapısını bozar. Son derece güçlü bir formüle sahip olan bu ürün, etkili ve hızlı sonuçlar verir. Mineral sıva sökücü yüzeyde kalmaz. Mineralli sıva söküldükten sonraki işleme engel teşkil edecek tortu ve tuval bırakmaz. Mineralli sıva sökücü, son derece etkili bir bileşim olmasının yanında çok da ekonomiktir. Söz konusu kimyasalın doyma oranı, muadil ürünlere göre çok daha yüksektir. Su bazlı değildir. Solvent bazlı olduğundan dolayı su bazlı ürünlere göre daha fazla metraj mineralli sıva sökmenizi sağlar. Bu da üründen daha çok verim almanız anlamına gelir. Sıvalı alandaki katman ve boya tabakası dikkate alınarak 1 kg mineral sıva sökücü ile ortalama 5-8 m2 alanda sıva sökme işlemi yapabilirsiniz. Mineral sıva sökücü, püskürtme ya da rulo ile yüzeye uygulanır. Rulo ile yüzeye uygulanması çok daha etkin sonuçlar elde etmenizi sağlar. Uygulama sonrasında 5 dk beklemeniz yeterli olacaktır. Bekleme süresinin sonunda sıva kalıntılarını kazıyıcı yardımı ile kolay bir şekilde kazıyabilirsiniz. Mineral sıva sökücü fiyatları son derece cazip aralıktadır. Ürünün bileşiminde bulunan kimyasalların güncel fiyatları Sol MSS 88 mineral sıva sökücü ürünümüzün fiyatını da doğal olarak etkiler. Ürünümüz hakkında detaylı bilgi almak ve en sağlıklı fiyat bilgisi için firmamızı arayabilir, mail atabilirsiniz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: Sol MSS 88

Kullanım Alanı: Mineral sıva sökücü

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgMineral Sıva Sökücü Fiyatları Ne Kadar?

Mineral sıva sökücü fiyatları, ürün içeriğinde bulunan kimyasal maddelerin fiyatlarına doğru orantılı olarak değişkenlik göstermektedir. Bu tip sökücü ürünlerin fiyatından daha çok kullanım anı birim maliyeti daha önemlidir. Kullanım anı birim fiyatlarını ürünün sökmüş olduğu metraj belirler. Güncel mineral sıva sökücü Sol MSS 88 fiyatını almak için firmamızı arayabilir veya mail atabilirsiniz.

Mineral sıva sökücü, hazır sıva ve boya tabakalarının etkin şekilde yüzeyden çıkarılması için kullanılan bir kimyasaldır. Hazır sıva ya da boya tabakalarının klasik yöntemlerle yüzeyden sökülmesi çok zahmetli bir işlemdir. Doğal olarak sıvanın sökülmesi de maliyetli bir iştir. Mineral sıva sökücü, pratik şekilde sıva ve boyanın yüzeyden sökülmesini sağladığı gibi uygun maliyetli şekilde işlemi gerçekleştirmenizi sağlar. Son derece cazip fiyata satılan ürünlerle tahmin ettiğinizin çok üzerinde alanın sıva çıkarma işlemini yapabilirsiniz. Satın alacağınız 1 kg mineral sıva sökücü kimyasal ile yaklaşık 5-8 m2 alanın sıvasını sökebilirsiniz. Bu oran, sıva ve boyanın kalınlığına göre değişir. İdeal bileşime sahip olan mineral boya sökücü kimyasalları bütçe dostu fiyatlarla temin etmek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.  

Sol MSS 88 mineral sıva sökücü kimyasal, dekoratif sıva, boya veya vernikli yüzeylerin dış ve iç cepheden pratik şekilde temizlenmesi için özel olarak tasarlanmıştır. Ürün, yüzeylere zarar vermeden, yanıcı veya parlayıcı özellikleri olmadan kullanılabilir.

  • Güçlü Formül: Mineral Sıva Sökücü Sol MSS 88 etkin bileşenleri, uygulandığı yüzeydeki sıva ve boya tabakaları ile reaksiyona girerek bunların yapısını bozarak etkili sonuçlar elde edilir.
  • Tortusuz Temizlik: Mineral Sıva Sökücü Sol MSS 88, sıva söküldükten sonra yüzeyde tortu veya tuval bırakmaz. Bu da sonraki işlemlere engel oluşturmaz.
  • Ekonomik Kullanım: Mineral Sıva Sökücü Sol MSS 88, yüksek doyma oranı sayesinde ekonomik bir kullanım imkânı sunar. Su bazlı değil solvent bazlı olduğundan, daha fazla metrajda sıva sökme işlemi yapmanızı sağlar.
  • Hızlı ve Kolay Uygulama: Mineral Sıva Sökücü Sol MSS 88  püskürtme veya rulo ile yüzeye uygulayabilirsiniz. Uygulama sonrası kısa bir bekleme süresi sonunda kolayca sıva kalıntılarını temizleyebilirsiniz.
  • Hazırlık Aşaması: Mineral sıva sökücü kimyasalı Sol MSS 88 iyice çalkalayın ve talimatları dikkatlice okuyun.
  • Uygulama Aşaması: Mineral sıva sökücü kimyasalı Sol MSS 88 püskürtme veya rulo ile yüzeye uygulayın. Rulo ile uygulama daha etkili sonuçlar sağlar.
  • Bekleme Süresi: Uygulama sonrası yaklaşık 5 dakika kadar bekleyin.
  • Temizlik: Bekleme süresinin sonunda sıva kalıntılarını kazıyıcı yardımı ile kolayca temizleyin.